فهرست
مجیدی فصل مشترک همه رفتن‌ها
مجیدی فصل مشترک همه رفتن‌ها

مجیدی فصل مشترک همه رفتن‌ها

آی اسپورت - فرهاد مجیدی فصل مشترک جدایی شفر، استرا و فکری هست. برای سومین بار مجیدی عنان کار در راس کادر فنی استقلال را در اختیار می گیرد، داستانی که شاید اینبار شرایط آن فرق می کند. مجیدی در شرایطی به استقلال برگشته که این تیم صرفا به لحاظ جدول شرایط بدی ندارد اما از ابعاد دیگر چه فنی چه حواشی موجود داخل باشگاه و بیرون آن شدیدا رنج می برد و نحیف شده. نکته ای که بار مسئولیت مجیدی را زیاد می کند چرا که او آگاهانه به دل این دریا زده و علاوه بر مسائل فنی باید بر بلبشوی ایجاد شده در داخل و خارج از تیم  وجود دارد هم فائق آید، مسئله ای که هم خود او می داند هم همراهان او و اینکه انتهای فصل شاید جایی برای خرده گیری یا بهانه ای برای او نخواهد ماند ودیگر خود را قربانی شرایط نمی تواند جلوه دهد.

 

قرارداد دو سال و نیم؟!

اصولا این قراردادهای روی کاغذ برای مجیدی حکم اصلی را ندارند و او چه در زمان بازیگری چه سرمربیگری بیشتر به شرایط خود و دلایل خود توجه می کرده تا پایبندی صرف به قرارداد روی کاغذ. اما حالا که حداقل روی کاغذ این زمان برای او و تیمش در نظر گرفته شده بهتر هست افق دید مجیدی و هواداران این تیم به بلند مدت باشد تا اینکه صرفا برای موفقیت در این فصل روی او و تیمش حساب کنند، ضمن اینکه با این کار بار روانی روی دوش کادر فنی برداشته شده و به دور از حاشیه اجازه بازسازی حداقلی ساختار تیم را به آنها می دهد. البته در این راه و از ین منظر اگر مجیدی دوباره فیلش یاد هندوستان نکند و از استعفاهای ناگهانی و مجازی دست بردارد.

 

دلیل رفت و برگشت؟

اما اولین سوالی که مجیدی در عمل باید پاسخگوی افکار عمومی استقلال باشد اینکه دلیل استعفای یک هفته قبل از فینال حذفی او چه بوده؟ چرا که به نظر می رسید مشکلاتی که از طرف هیات مدیره و مدیرعامل وقت ایجاد شد دلیلی اصلی جدایی بوده، پس حالا دلیل بازگشت شما و کار کردن با همان سیستم معیوب چیست؟ احتمالا رفتن سعادتمند دلیل قانع کننده ای برای شما باشد، اما لازم به ذکر هست که ساختار هیئت مدیره و افراد مشغول در آن هنوز همان چینش را دارند، مشکلات تیم هنوز پابرجاست، هوادار همچنان بی صبر و طاقت تر از قبل هستند، پاشنه هیات مدیره همچنان روی همان در می چرخد که می چرخید، همان شکل کار و روال سابق، ماهیت داستان هنوز تفاوت خاصی نداشته. سعادتمند اگر رفته صرفا مسئولیت های محدود مدیرعاملی را برعهده داشته و اصل داستان به قوت خود باقیست. آقای مجیدی استقلال هنوز دست به گریبان خودزنی های داخلی هست، از فلان دسته هوادار تا فلان شخص در هیات مدیره حتی شاید فلان بازیکن در زمین. اینها را گفتیم که یادآوری کنیم که چه مشکلاتی در پیش دارید آقای سرمربی، این سومین حضور شما روی نیمکت هست، شمایی که نه قبل از استقلال و نه بعد از آن حتی در این چند صباح هیچ فعالیتی در این کسوت نداشته ای. آقای مجیدی مراقب باش نسوزی.

۷ ۲  
آی اسپورت
2021-03-04 01:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Ali
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۵۰
الان ملکه هست دوماه دیگه حیا کن رها کن
ایرانی
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹، ۱۷:۲۸
خب فعلا همگی در عرشند... فکر کنم از حدودهای یک ماه دیگه "وزیر پرسپولیسی"گویان استعفاشو میده و الفرار!!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر