فهرست
درخواست پرسپولیس؛ بازی با تراکتور، دیرتر!‌
درخواست پرسپولیس؛ بازی با تراکتور، دیرتر!‌

درخواست پرسپولیس؛ بازی با تراکتور، دیرتر!‌

آی اسپورت – طبق برنامه قرار است بازی پرسپولیس و تراکتورسازی روز جمعه ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادی برگزار شود. این بازی ابتدا قرار بود روز پنج شنبه برگزار شود اما یک روز عقب افتاد. حالا اما پرسپولیسی‌ها به ساعت برگزاری هم اعترضا دارند. افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در این باره می‌گوید: «زمانی که قرار بود به اهواز برویم، یک روز یا دو روز قبل به ما اعلام کردند که بازی تیم‌مان مقابل فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۰ به ۱۴:۳۰ منتقل شده است. دلیل این کار هم این بود که گفتند به دلیل نور ورزشگاه تصمیم گرفتند این بازی زودتر برگزار شود و در ادامه‌ هم عنوان شد که پارسال هم چنین تصمیمی را گرفته‌اند. حال سوال من این است که اگر تا به امروز مشکل نور ورزشگاه غدیر بر طرف نشده است، چطور ظرف یک هفته‌ قرار است که حل شود و تا جمعه هفته‌ آینده مگر قرار است اتفاق خاصی رخ دهد.»

پیروانی می‌گوید: «ما بازی تیم‌مان برابر فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۰ به ۱۴:۳۰ منتقل شد، حالا هم که میزبان هستیم و روز جمعه باید برابر تراکتورسازی تبریز بازی کنیم می‌خواهیم از حق میزبانی‌مان استفاده کنیم و هواداران‌مان هم به ورزشگاه بیایند و این درخواست را داریم که بازی ما همان ساعت ۱۶:۳۰ برگزار شود. زیاده خواه هم نیستیم و این حق مسلم ما است. من به نمایندگی از تیم پرسپولیس و هواداران میلیونی‌مان دلم می‌خواهد این اتفاق رخ دهد.»

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-12-25 14:11:00
نظر دهید

۴ نظر
ساشا
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
نمیشه چونکه شما تیم پرسپولیس هستید نمیشه ، آخه هر درخواستی از پرسپولیس برسه رد شده است چون حضرات و خناسان به نام پرسپولیس آلرژی دارند.
حسین آبی
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
عزیز من خوبه دیگه عالم و ادم میدونن شما سوگلی فدراسیون هستید
کیسه کش هستم دسته سه هستم
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
بازی کیسه در جام حذفی رو لغو می کنن ولی حاضر نیستن ساعت بازی پرسپولیس رو تغییر بدن، چرا؟ چون دوست ندارن تماشاگر بیاد
۵
آنتی شومن
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
جام رو همین الان بدن لنگیا و خلاص.تمام مملکت دارن براشون سنگ تمام میذارن.از داوری و فدراسیون و دولت و.....فقط حیف و صد حیف که دیگه تو اسیا دستشون به جایی بند نیست.که بتونن لنگیا را حمایت کنن.اخه این مدل قهرمانی ارزش پوست پیاز هم نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر