فهرست
دکه آنلاین: پرسلونا!
دکه آنلاین: پرسلونا!

دکه آنلاین: پرسلونا!

آی اسپورت – خبر ورزشی دو عکس روی جلد دارد. یکی عکس اسماعیلی و برزای که گلهای بازی ذوب آهن و استقلال را به ثمر رساندند. اسماعیلی گفته امیدوار است کی روش او را به تیم ملی دعوت کند. شوخی استقلالی ها با منصوریان درباره اینکه به خاطر قطع شدن روند پیروزی سه گله های این تیم باید استعفا کند تیتر دیگر خبر است. این روزنامه عکس شادی طارمی و رضاییان بعد از پنالتی جالبشان در بازی پرسپولیس و سپاهان را هم منتشر کرده و نوشته: پرسلونا!

خبر ورزشی
خبر ورزشی 30 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از برانکو تعریف او از پرسپولیسی بودن علی دایی را به عنوان تیتر یکش انتخاب کرده و مهم ترین حرفهای سرمربی پرسپولیس را روی جلدش آورده است. این روزنامه به پیروزی استقلال و پرسپولیس مقابل رقبای اصفهانی شان هم اشاره کرده و عکسی از قهرمانی تیم کشتی آزاد در جام جهانی را روی جلد برده.

روزنامه گل
روزنامه گل 30 بهمن

روزنامه پیروزی که حسابی از پنالتی اول پرسپولیس جلوی سپاهان لذت برده تیتر لیونل رضاییان و لوئیس طارمی را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده تا دو بازیکن پرسپولیس را با ستاره های بارسا مقایسه کرده باشد. رضاییان گفته بازیکن استقلال باید ادب داشته باشد. طارمی هم گفته که چگونه رامین را قبل از پنالتی دوم تهدید کرده. این روزنامه نوشته که طارمی برای بازی با الهلال محروم نیست و درباره داوری بازی پرسپولیس سپاهان هم تیتری روی جلد دارد.

روزنامه پیروزی
پیروزی 30 بهمن

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از شادی بعد از گل بازیکنان استقلال و پرسپولیس بعد از پیروزی شان مقابل رقبای اصفهانی به این خبر اشاره کرده که هیچ کدام از بازیکنان دو تیم محبوب پایتخت، دوپینگی نیستند. همشهری ورزشی پیش بینی کرده که طارمی جلوی نفت تهران، دفاع وسط تیمش خواهد بود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 30 بهمن

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-18 08:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اس اس منه دوسش دارم خیلی زیاد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
اگه پرسپولیس بایک پنالتی پرسلنا شده...استقلال با سبک بازیش استقلتیکو شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر