فهرست
بارسلونا به دنبال بازگرداندن گواردیولا به نوکمپ
بارسلونا به دنبال بازگرداندن گواردیولا به نوکمپ

بارسلونا به دنبال بازگرداندن گواردیولا به نوکمپ

آی اسپورت - نشریه انگلیسی «اکسپرس» مدعی شد پپ گواردیولا ممکن است به بارسلونا بازگردد. طبق این گزارش، مدیران این باشگاه کاتالونیایی آماده‌اند تا به این سرمربی 48 ساله پیشنهاد بازگشت به نیمکت سرمربیگری آبی‌واناری‌ها را بدهند اما به شرطی که پپ تصمیم به ترک منچسترسیتی بگیرد. پپ گواردیولا که تا پایان ماه ژوئن 2021 با من‌سیتی قرارداد دارد، اخیراً ادعای مطرح شده در یکی از رسانه‌های انگلیسی مبنی بر اینکه بندی در قرارداد وی وجود دارد که می‌تواند در پایان فصل جاری از منچسترسیتی جدا شود را تکذیب کرد و گفت چنین بندی در قراردادش وجود ندارد.

در حال حاضر تیم تحت‌هدایت ارنستو والورده صدرنشین لالیگای اسپانیاست اما مدیران باشگاه بارسلونا در پی این هستند تا شانس خود را برای بازگرداندن پپ به نوکمپ امتحان کنند. گواردیولا که در زمان حضور چهار ساله‌اش روی نیمکت سرمربیگری بارسلونا 16 عنوان قهرمانی را برای این تیم به ارمغان آورد، در منچسترسیتی هم عملکر خوبی داشته و این تیم را به 7 قهرمانی در رقابت‌های مختلف رسانده، هر چند تیم تحت‌هدایت او این فصل کمی دچار افت شده است.

این ادعا در حالی از سوی «اکسپرس» مطرح شده که گواردیولا خرداد ماه سال گذشته در گفت‌‌وگو با شبکه تلویزیونی «TV3» اسپانیا درباره احتمال بازگشتش به نوکمپ گفته بود: زمانی که دست از مربیگری‌ بکشم، مرا جایی در حال گلف بازی کردن پیدا خواهید کرد. به‌ عنوان مربی هم به بارسلونا برنخواهم گشت، چون کار من در این تیم تمام شده است. من دیگر آن گواردیولای سابق نیستیم و بارسلونا هم دیگر به من آن نگاهی را ندارد که قبلاً داشت.

خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا هم هفته پیش در گفت‌و‌گو با نشریه «رپابلیکا» ایتالیا درباره احتمال بازگشت گواردیولا به نیمکت بارسلونا گفت: بازگشت گواردیولا به بارسلونا چیزی نیست که به من بستگی داشته باشد. این پپ است که تصمیم گرفت برود اما او هر وقت که بخواهد می‌تواند برگردد و درهای باشگاه به روی‌ او باز خواهد بود. 

 

 

۵    
آی اسپورت
2019-12-15 11:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر