فهرست
بی‌تجربگی مدافعان؛ یک نیم‌فصل بلای جان یحیی
بی‌تجربگی مدافعان؛ یک نیم‌فصل بلای جان یحیی

بی‌تجربگی مدافعان؛ یک نیم‌فصل بلای جان یحیی

آی‌اسپورت- بعد از مصدومیت هادی محمدی وضعیت دفاعی تراکتورسازی به مراتب بحرانی‌تر از قبل شده است. به احتمال بسیار زیاد حداقل تا پایان نیم فصل اول تراکتورسازی محمدی را در اختیار نخواهد داشت و ترکیب دفاعی این تیم در هفته اول لیگ برتر شامل ایرانپوریان، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی‌زاده و محمد نادری خواهد بود. اگر در ادامه روند آماده‌سازی تا شروع لیگ هفدهم مشکلی به وجود نیاید؛ و البته این بازیکنان هم در طول نیم فصل اول دچار مصدومیت یا محرومیت نشوند؛ تا در تعطیلات بین دو نیم فصل تراکتورسازی بتواند فرکی به حال خط دفاع آشفته و لیست خالی‌تر از خالی‌اش بکند. حتی اگر این بازیکنان یک نیم فصل به طور کامل برای تراکتور به میدان بروند باز هم بی‌تجربگی‌شان بلای جان یحیی خواهد بود. به جز ایرانپوریان که مقاطعی تا تیم ملی هم رسیده بود فقط مهدی‌زاده تجربه حضور در لیگ برتر را دارد. آن هم به طور کوتاه مدت. نادری و آغاسی هنوز در لیگ برتر به میدان نرفته‌اند و این نکته می‌تواند در هفته‌های سخت ابتدایی و بازی برابر سرخابی‌ها به پاشنه آشیل یحیی و تبریزی‌ها تبدیل شود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-07-15 21:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امیرحسین
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
با اینکه پرسپولیسیم ولی اگه از مدافعای این تیم یکی دوتا پدیده بشن تا ده سال تراکتوذر پ تیم ملی رو تامین میکنه
۷ ۱
هواداران متوهم تراکتوری!
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
چوب بلایی که سره نورالهی و عالیشاه آوردنو دارن میخورن،انقدر با نامردی بازیکنای خوب تیمای دیگه رو مفت و مجانی صاحاب شدن تا بالاخره خدا از گلشون در آورد
۵
جلال
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
تیم جوون شده اما باید خیلی مراقب بود. امیدوارم با لطف خدا و حمایت هوادارا تیم موفق بشه. در ضمن اون دسته از دوستانی که میان با عناوین مختلف توهین میکنن، شخصیت خودشون رو نشون میدن. تراکتور تیم نظامیه. سهامش برا سپاه هست. در گذشته ملوان و فجر سپاسی هم که لیگ برتری بودن سرباز میگرفتن. فروش سربازی هم آزاد بود و این قضایا نبود. خود هوادارن تراکتور هم راضی به گرفتن سرباز نیستن. چون میان و وسط فصل سربازی تموم میشه میرن به چشم خدمت بهش نگاه میکنن. در ضمن اومدن به تیمی مثل تراکتور بهتر از رفتن به تیمهای دسته پایین تر نظامی یا پادگان هست. هیچ بازیکنی هم تو تراکتور تلف نشده بلکه بازیش پیشرفت کرده و رفته به تیمهای دیگه نمونش هم زیاده نمیخام مثال بزنم. زوری هم کسی خدمت نمیره این رو یادتون باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر