فهرست
فدرر پس از حذف: هر چه داشتم رو کردم
فدرر پس از حذف: هر چه داشتم رو کردم

فدرر پس از حذف: هر چه داشتم رو کردم

آی اسپورت – راجر فدرر مرد شماره سه تنیس دنیا بعد از حذف از گردونه گرنداسلم آمریکا گفت‌وگوی کوتاهی داشت که اکیپ بخشی از آن را منتشر کرده است.

راجر به نظر می‌رسید در بازی برابر گریگور از لحاظ بدنی شرایط ایده‌آلی را نداشتید...

بالای کمرم درد می‌کرد به طوری که درد آن به گردنم می‌زد. با این حال به نظرم الان زمان صحبت کردن از گریگور است نه مصدومیت من... ضمن اینکه وقتی به نتیجه بازی هم نگاهی دوباره انداخته شود، مشخص می‌شود که شرایط بدتر هم می‌شود. من این شانس را داشتم که در ست چهارم از فرصت استفاده کنم ولی توانایی انجامش را از دست دادم.

چه موقع این دردی که از آن صحبت کردید را احساس کردید؟

اوایل بعد از ظهر، قبل از بازی. همین طوری است دیگر. با وجود آن درد، اما می‌توانستم بازی کنم. هرچه در توان داشتم را سعی کردم رو کنم؛ دلیلی برای کناره گیری از مسابقه وجود نداشت. ضمن اینکه گریگور هم نمایش خوبی داشت. او خوب بازی کرد. خیلی انتهای زمین خوب نبودم. در عوض، رقیب از تمام توانایی اش استفاده کرد و عملکرد مناسبی داشت. ناراحتم که این‌طوری تمام شد. بعد از شروع تورنمنت که برایم سخت بود این احساس را داشتم که دارم خوب بازی می‌کنم؛ فقط دو روز تا نیمه‌نهایی مانده بود... به هر حال شکست هم جزئی از بازی است. همیشه از شکست خوردن ناراحت می‌شوم به ویژه در نیویورک که تماشاگران همیشه حمایت فوق العاده‌ای از من داشته‌اند. می‌دانستم آمار خوبی برابر گریگور دارم و همین موضوع باعث می‌شد در جریان بازی بمانم و برای بردنش تلاش کنم.

شما ابتدای بازی خیلی تهاجمی ظاهر شدید. می‌خواستید قبل از اینکه مصدومیت‌تان زیاد شود کار را تمام کنید؟

سعی کردم مسائل مختلفی را امتحان کنم، چه درد داشتم چه نه، همین‌طور بازی می‌کردم. دوست داشتم تهاجمی‌تر بازی کنم. بعضی وقت‌ها باید خودم را از خط انتهای زمین جدا شده ببینم. مجبور بودم این بار روی خط بمانم. این چیز‌ها در تنیس پیش می‌آید؛ ضمن اینکه نباید دوباره از شایستگی گریگور به این سادگی‌ها گذشت.

 

 

     
آی اسپورت
2019-09-05 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر