فهرست
۵ بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی برای استقلال
۵ بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی برای استقلال

۵ بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی برای استقلال

آی اسپورت - وسط اختلافات مجیدی و سعادتمند، سرمربی سابق استقلال لیستی ۵ نفره برای رفع نقاط ضعف تیمش تهیه کرد و به احمد سعادتمند داد. مجیدی معتقد بود استقلال در بعضی از پست‌ها بالانس نیست و نیاز به تقویت دارد. او به مدیرعامل وقت استقلال گفت اگر این ۵ بازیکن را جذب کنی ما حتماً قهرمان می‌شویم ولی خب بعدها اتفاقاتی افتاد که هیچ‌کدام از آنها استقلالی نشدند!

اما در لیست فرهاد مجیدی چه نفراتی بودند؟ نفر اول احسان حاج‌صفی بود که کاملاً می‌شد حدس زد استقلالی نمی‌شود چون قرارداد بسیار سنگینی با تراکتور داشت. نفر دوم دانیال اسماعیلی‌فر بود که گل‌محمدی هم او را می‌خواست اما سپاهان زودتر جنبید و او را جذب کرد. نفر سوم آرمین سهرابیان مدافع سابق خود استقلال بود که فصل گذشته در سایپا توپ می‌زد و امسال به گل‌گهر سیرجان رفت تا شاگرد قلعه‌نویی شود. نفر چهارم آرمان رمضانی دیگر بازیکن سایپا بود که در نهایت سر از پرسپولیس درآورد، هرچند که در این تیم بیشتر نیمکت‌نشین است. نفر آخر لیست فرهاد مجیدی هم صابر حردانی بازیکن فولاد خوزستان بود که در این تیم ماندنی شد. حردانی هم مثل رمضانی مهاجم است و فرهاد استعدادی را در او دیده بود که فکر می‌کرد اگر به استقلال بیاید موفق می‌شود.

خلاصه در نهایت نه مجیدی در استقلال ماندگار شد که این ۵ نفر را بیاورد و نه سعادتمند! البته مدیرعامل سابق استقلال چند بار در مصاحبه‌های خود تأکید کرد لیستی از طرف فرهاد به او داده نشده است اما به هر حال مجیدی اگر می‌ماند احتمالاً ۴ نفر از این ۵ نفر را استقلالی می‌کرد. بازیکنانی که سر از تیم‌های پرسپولیس، گل‌گهر و سپاهان درآوردند.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2020-10-20 18:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر