فهرست
بحران پنالتی استقلال در نقطه جوش!
بحران پنالتی استقلال در نقطه جوش!

بحران پنالتی استقلال در نقطه جوش!

آی اسپورت - همان طور که پیش‌بینی می‌شد بحران استقلال بعد از باخت در دربی به اوج خود رسید و تبعات آن ضربه پنالتی فرشید اسماعیلی ادامه دارد. حالا دیگر همه باور کرده‌اند که شفر قدرتی در استقلال ندارد و حتی در هنگام اعلام ضربه پنالتی نمی‌تواند تیمش را مدیریت کند چه رسد به امثال حاجیلو و خطیر که...

بحران پنالتی استقلال به نقطه جوش رسیده به طوری که پاتوسی بهترین بازیکن تیم نغمه جدایی سر داده و حتی صدای پیشکسوتان همیشه آرام و راضی استقلال هم در آمده است. از ضعف مدیریتی استقلال همین بس که فرشید باقری قبل از بازی و بین دو نیمه دعوا می‌کند و آن ماجرای اختلاف مجیدی و دکتر ستوده پیش می‌آید. خلاصه که جمع کردن این بحران در آستانه بازی‌های رفت و برگشت با الهلال کار هرکس باشد کار فتحی و شفر نیست. حداقل تجربه نشان می‌دهد که آنها مرد روزهای بحرانی نیستند.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2019-04-01 15:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ع ع ب
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۷
ای گل گفتی !! به خصوص اون بخش آخرش که کار هر کسی باشه کار شفر و فتحی نیست !!! البته کار اسطولشون فرهاد جک تری دی هم نیست !!
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
کافی بود تو پرسپولیس یه بازیکن یه فحش نژادپرستانه بده این ای اسپرت ک و ن خودشو پاره میکرد که چرا نشستین دارن تو ایران حرفهای نژادپرستانه میزنن ولی برای کیسه جماعت زبونشون رو کردن مثل کیسه کشها تو ماتحتشون.
۹
اسمان
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹
مقصراصلی رحمتی است.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر