فهرست
عرب: تهدید می‌کنند که خانواده‌ات را آتش می‌زنیم!
عرب: تهدید می‌کنند که خانواده‌ات را آتش می‌زنیم!

عرب: تهدید می‌کنند که خانواده‌ات را آتش می‌زنیم!

آی‌اسپورت- هواداران پرسپولیس که از رفتن برانکو ایوانکوویچ ناراحت هستند و ترک نیمکت این تیم توسط سرمربی کروات را کوتاهی هیئت مدیره می‌دانند، امروز (چهارشنبه) هم مانند روزهای گذشته مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند. پس از تجمعی که امروز مقابل باشگاه پرسپولیس شکل گرفت، ایرج عرب به‌عنوان مدیرعامل باشگاه برای صحبت کردن میان هواداران آمد و صحبت‌هایی را با آنها انجام داد.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخشی از صحبت‌های خود درباره رفتن برانکو ایوانکوویچ گفت: رفتن برانکو برای من هم یک شوک بود. در این چند وقت زندگی خود من هم مختل شده و شماره مرا در فضای مجازی پخش کرده و فحش و ناسزا به من گفته‌اند. این مسائل در شأن باشگاه بزرگی چون پرسپولیس نیست. ما تمام این مسائل را تحمل کرده‌ایم، اما وقتی فحش ناموسی می‌دهند، تهدید می‌کنند که خودت و خانواده‌ات را آتش می‌زنیم، چه کنیم؟ ما بازهم این مسائل را تحمل می‌کنیم، چون شرایط باشگاه اکنون خاص است. با این حال توجه کنید که ما قهرمانی در لیگ، جام حذفی و سوپرجام را کسب کرده‌ایم و در اوج قرار داریم.

«با آنهایی که مشکل مالی داشتند، صحبت کردیم تا مشکلات را حل کنیم. با بازیکنان هم در حال مذاکره هستیم. شما اجازه بدهید که باشگاه کارش را انجام بدهد. ما مشکل مالی آقای برانکو را هم حل کرده بودیم و اگر نشد بماند، خودش این‌طور تصمیم گرفت. به براکو اعلام کردیم که «با شما قرارداد داریم و راضی نیستیم که بروید». حتی نامه‌ای که به او ارسال کردیم که این نامه را داریم و به او گفتیم پول حاضر است. ما روز گذشته می‌خواستیم قراردادی امضا کنیم، اما با این تجمع‌ها شرایط خراب می‌شود، چون نه مسئولان مالی باشگاه جرأت داشتند به باشگاه بیایند که به بازیکن چک بدهیم و نه شرایط مناسب بود. اجازه بدهید باشگاه کارش را انجام بدهد.

چرا به ما تهمت می‌زنید؟ باید مدیران امین شما و شما هواداران هم امین مدیران باشید. یک مقدار در این مسائل آرام باشید و چیزی که به باشگاه ضربه می‌زند، تهمت‌هایی است که زده می‌شود و در فضای مجازی پخش می‌شود. نباید به پرسپولیس خیانت شود و این‌طور نیست که مدیران برای تأمین پول تلاش نکنند و همه در حال تلاش هستند. ما باید در اقدام بعدی سرمربی فصل آینده را مشخص کنیم و بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم.

من نه در کما بودم و نه در کمد، بلکه همگی در حال تلاش هستیم. به جای این کارها آرام باشید و فرصت بدهید باشگاه و هیئت مدیره کار خودشان را پیش ببرند. کاری نکنید، ماجراهای بعدی در باشگاه تحت‌الشعاع قرار بگیرد. صحبت‌های هواداری لطیف و پاک است، به جز صحبت‌هایی که پاک نیستند.

 با تجمع‌ها نباید به این مسئله نادرست دامن بزنیم و این مسائل موفقیتی را به دنبال ندارد. اینها جریاناتی متفرقه است و افرادی هستند که به این مسائل دامن می‌زنند و هدف‌شان کمک به پرسپولیس نیست. آنها می‌خواهند به تیم ما ضربه زده و آن را زمین بزنند. ما باید هوشیار باشیم.

 نامه‌ای به باشگاه الاهلی زدیم که پاسخ نامه اول نیامد، اما امروز دوباره نامه دوم را به باشگاه الاهلی ارسال کردیم.»

 پس از این صحبت‌های عرب، برخی هواداران اعلام کردند که آنها این هئیت مدیره را نمی‌خواهند و آنها باید استعفا بدهند که مدیرعامل پرسپولیس پاسخ داد: شما دارید در مورد هیئت مدیره و باشگاهی صحبت می‌کنید که نتیجه گرفته است، نه باشگاهی که تیمش در پایین جدول باشد. این کارنامه باشگاه است. در مورد برانکو هم صحبت‌های لازم را انجام دادیم و باشگاه پرسپولیس هم دولتی است و هیئت مدیره آن دولتی است.

 پس از این صحبت‌ها هواداران نسبت به عرب معترض شدند و اعلام کردند که پرسپولیس مردمی است و با پول مردم اداره می‌شود که عرب گفت: اتفاقاً ما شماره حسابی به هواداران اعلام کردیم که به باشگاه کمک کنند، اما هرچقدر این حساب را چک کردیم، هیچ پولی واریز نشد. اسناد و گردش مالی هم موجود است.

عرب پس از انجام این صحبت‌ها جمع هواداران معترض پرسپولیس را ترک کرد که هواداران باز هم علیه هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه شعار داده و خواستار استعفای آنها شدند.

۴ ۱۰  
آی اسپورت
2019-06-19 16:08:00
نظر دهید

۱۰ نظر
Saeed
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
ببندید در این کثافت خونه شیافی رو
.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۷
حرف از پرافتخارترین باشگاه ایرانه نه اون جنده خونه ای که مامانت و خواهرات توش کار میکنن
لنگی با اسامی مختلف
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۵
پرافتخارترین باشگاه ایران خواهرجنده ! قهرمانی آسیا چه رنگیه مادر جنده ؟ تا جایی که میدونیم استقلال پرافتخارترین باشگاه ایرانه با ۳۶ جام رسمی ۴ فینال آسیا و ۲ قهرمانی.
مجتبی
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۳
آخه آدم چقدر باید وحشی و بی خانواده باشه...
6
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۶
تهدیدش هم کردن باز استعفا نمیده این یعنی هنوز ماموریتش تموم نشده
.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۲
.
لنگ
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۳
تیکه آخر خبر رو بخونید
هواداران نسبت به عرب معترض شدند و اعلام کردند که پرسپولیس مردمی است و با پول مردم اداره می‌شود

عرب گفت : اتفاقاً ما شماره حسابی به هواداران اعلام کردیم که به باشگاه کمک کنند، اما هرچقدر این حساب را چک کردیم، هیچ پولی واریز نشد. اسناد و گردش مالی هم موجود است.خخخخخخخخخ
.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۴
دیگه پول واسه کیسه ریدن. کاری میکنیم کیسه به گذایی بیفته. این دفعه از جندگی مامانت باید پول برای کیسه کنار بذاری. حالا با ده تا اسم دیگه کامنت بذار
۷
لنگی با اسامی مختلف
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۱۹
خب طبیعیه چون اینا همون هوادارایی هستن که با پولای دزدی بابا هدایتی مفتی میرفتن بازیای آسیایی رو میدیدن و بازی های پولی تف هم به لنگ نمینداختن.
لنگی جان مادر جنده تویی و اونایی که امثال تو رو پس انداختند. لنگیا هوادار لنگن چون بهشون ساندیس و ساندویچ میدن وگرنه لنگ طرفدارش کجا بودخخخخ
۸
پوخپولیس مفلوک
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۵۳
پاراگراف یکی مونده به آخرو خوندم یه ساعته دارم به این هوادارای لنگ مفلوک میخندم
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر