فهرست
قاب روز: خمیازه‌های جادوگر خواب‌آلود
قاب روز: خمیازه‌های جادوگر خواب‌آلود

قاب روز: خمیازه‌های جادوگر خواب‌آلود

آی‌اسپورت- علی کریمی در جریان دیدار تدارکاتی نفت تهران برابر گل‌گهر هم با لباس رسمی در ورزشگاه محل برگزاری حاضر شد و همچنان علاقه‌ای به حضور در دل ماجرا ندارد. گویا هنوز مرب‌ی‌ شدن‌اش را باور ندارد و به هوای مدیرفنی بودن در بابل مانده که نمی‌خواهد حضوری جدی در میان شاگردان‌اش داشته باشد. از آن مهم تر اما این خمیازه‌های عمیق و کش‌داری است که نشان می‌دهد جادوگر هنوز آن انرژی و طراوت لازم را هم به دست نیاورده و انگار در باد نام سرمربی خوابیده. او باور کند یا نه باید در هفته‌های پیش رو روی نیمکت نفت بنشیند؛ لب خط دغدغه‌هایش را فریاد بزند تا امتیاز جمع کند. آنجا دیگر دیدارهای تدارکاتی نیست که به این سادگی‌ها بتواند گوشه‌ای نشسته و خمیازه‌کشان تماشاگر بازی شاگردان‌اش باشد. البته دورادور خبر‌هایی درباره جدایی زودهنگام کریمی از نفت شنیده می‌شود و شاید هم دلیلی بر این راحت‌انگاری جادوگر باشد.

علی کریمی
علی کریمی

۸ ۸  
آی اسپورت
2017-07-16 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
دیگه مشکوک شدم
تو یه خبر گیر به تسبیحش میدید
تو یه توییت باز گیر به تسبیح
تو خبر بعد گیر به خمیازه؟!
به نظر میرسه آقای لابی جنگ رسانه ای را با علی کریمی شروع کرده
فقط نمیدونم چقدر کارت به کارت کرده؟!
علی کریمی باشرف است
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
نمی تونه مربی تیمی بشه که شش تا بخوره و با وقاحت حذف بشه و دستاوردش از ۲۳ میلیارد هزینه بردن زورکی دربی باشد و کلی زیرمیزی بدهد تا از او اسطوره بسازند :))))
علی کریمی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
من به قول مدیر عامل با شرف تیممون ام الفساد تیم هستم در ضمن من اسطوره استیل آذین هستم نه پیروزی حکومتی چون تیم حکومتی بودن ارزشی براشون قایل نبودم و هر دقیقه تیم عوض میکردم ودر آخر هم باید بگم من خاک پای شاه فرهاد هستم نوکرشم . البته شکی ندارم ام الفسادی مثل من رو به نوکری هم قبول نمیکنه.
۵
مچ بند سبز
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
خطاب به اون کسی که با نام "علی کریمی" پیام داده؛ افتخار علی کریمی اینه که ساندیس خور هایی مثل تو و اون سردار های جیره خوار ازش متنفرن و به تخریبش میپردازند ولی غافل از اینکه گذشت زمان اون جیره خوار ها و امثال شما رو رسوا کرده و خواهد کرد
علی کریمی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
فعلا 39 ساله قدرت دست ماست شما هم برو غاز بچرون و تو اینستا از سر بیکاری سگ چرخ بزن. در ضمن تو اگه جرات داری اسم واقعیت و شهرت رو بنویس تا بهت نشون بدم مملکتو روحانی میچرخونه یا امثال ما.
۲
سبز فقط سبز سید علی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
ساندیس خور باشی بهتر از اینکه شیرموز غلیظ آمریکایی ها رو بخوریم.
۱
بیچاره...
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
مغز فندقی ها کری های فوتبالی را به حیطه شخصیت شناسی آدمها می کشند.. آنها اصولن حقیر هستند و تهی و تحمل پذیرش واقعیت را ندارند. علی کریمی طبق نظرسنجی محبوب ترین بازیکنان بعد از انقلاب است‌ حال بگذار بیهوده واق واق کنند.
میلاد مهری دی کلایی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
خطاب به اون شیش تایی که به اسم کریمی پیام دادی
من اسمم و نوشتم..مثلا می خوای چی کار کنی ؟؟؟؟؟
حیف این سایت اجازه نمی ده مطالب بالای ۱۸ سال و سانسور می کنه...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر