فهرست
ایمیل کلینزمن به فدراسیون؛ نمی‌توانم بیایم ایران!
ایمیل کلینزمن به فدراسیون؛ نمی‌توانم بیایم ایران!

ایمیل کلینزمن به فدراسیون؛ نمی‌توانم بیایم ایران!

آی اسپورت – یورگن كلینزمن یكشنبه‌شب به فدراسیون فوتبال خبر داد امكان سفرش به ایران وجود ندارد و به همین خاطر همكاری‌شان منتفی است. او در ایمیلی كه به ایرانی‌ها نوشت، اعلام کرد: «اگر به كشورتان بیایم دیگر نمی‌توانم به آمریكا برگردم.» خانه كلینزمن در این كشور است. او بعد از جدایی از بایرن مونیخ راهی آمریكا شد تا سرمربی تیم ملی این كشور شود. در همان زمان او به طور كلی زندگی خود را به آمریكا منتقل كرد و همواره تاكید داشت از زندگی در این كشور راضی است. طبیعتا او به خاطر نیمكت ایران حاضر نیست زندگی خود را در آمریكا از دست بدهد. به‌ این ترتیب حضور یورگن كلینزمن در تیم ملی ایران منتفی است و فدراسیون فوتبال گزینه‌های دیگر را بررسی خواهد كرد.

۷ ۸  
آی اسپورت
2019-04-16 13:05:00
نظر دهید

۸ نظر
كامران
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۲۸
بهتر
۳
اسمان
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۳۸
سرمربی برانکوست.والسلام.
۲
مدرسان پژوهش
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
موضوع انشا: بی پولی نایب قهرمان اسیا: پول فروش رسن برای تسویه با برانکو؛ شایعه یا واقعیت...

بخدا دیواااانه کنندست، دیگه دارید روی اعصاب هوادارا رژه میرید، من فک کردم بی پولی پرسپولیس اول شایعه رسانه ایه، ولی هرچی جلوتر میریم رنگ و بوی واقعیت میگیره، شوخیتووون گرفته؟ تیم نایب قهرمان پولی در بساط نداره؟ باید بازیکن بفروشه؟ اونم در حالیکه یکسال بازیکن جدید نگرفته... هواداران تهرانی عزیز تورو به هرچی مقدساته، تجمع کنید گرچه که باتجمع هم دردی دوا نمیشه اما چاره چیه؟؟ ، کانالهای هواداری دارن چیکار میکنن؟؟؟ کاری به مقایسه با استقلال ندارم، درامد پرسپولیس توی این دو سه سال کجاست؟ بابا جون، پاداش فیفا رو اصلا کاری بهش نداریم، تیمی که اینهمه افتخار کسب کرده اسپانسرا واسه قرارداد سرودست میشکونن. پول اسپانسرا چیشده؟؟؟
۹ ۱
....
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۱
برا فدراسیون نه تیم‌ملی مهمه نه پرسپولیس و غیره.فقط این وسط یه عده ناخواسته همصدا شدن که کیروش را فراری بدن.ولی فکر نکردن که برا فدراسیون مهم نیست که فردا روزی همین بلا هم سر برانکو در بیارن.پولهای صعود به جام جهانی و نایب قهرمانی پرسپولیس خدا میدونه سر از جیب چه کسانی درآورده که اصلا با ورزش فاصله سال نوری دارن.
۳
خخخخخ
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۵۱
سلام بر دلال کروات
۳
داود
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۱
آقایون فدراسیون یه ویچی زیچی گیچی ریچی برا این تیم پیدا کنید بره
۳ ۱
سیامک
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۵۱
ویچشو پیدا کردند که اتفاقا گیچه ، در صددند ببینند آیا زیچش ریچه یا نه بعدا تصمیم بگیرند.
.
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۲۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر