فهرست
شوک علیمنصور: بختیار و فرشید خط خوردند
شوک علیمنصور: بختیار و فرشید خط خوردند

شوک علیمنصور: بختیار و فرشید خط خوردند

آی اسپورت- منصوریان برای بازی با سپاهان به سیم آخر زد. لیست خط‌خورده‌ها برای بازی با این تیم نشان می‌دهد که منصوریان دیگر قصد مدارا ندارد. بختیار رحمانی و فرشید باقری دو خط‌خورده این بازی هستند که تیم را در سفر به اصفهان همراهی نمی‌کنند. تصمیمی عجیب وانتحاری از سرمربی آبی‌ها که همه را شوکه کرده است. البته قرار بود این شوک بزرگتر باشد و نام رحمتی هم در این لیست قرار بگیرد که جلسه افتخاری و مسئولان باشگاه با منصوریان باعث شد تا او را از این تصمیم منصرف کرده و دز این شوک را پایین تر بیاورد. حاج‌محمدی هم که مثل همیشه پای ثابت لیست خط‌خورده‌های استقلال هست.

پیش از این منصوریان نام بختیار رحمانی را دوبار دیگر هم از لیست استقلال حذف کرده بود. یک بار در همین بازی چند روز گذشته مقابل نفت تهران در جام‌حذفی و یک بار هم در بازی بسیار حساس دربی. یعنی سرمربی استقلال در حساس‌ترین بازی‌های نیم فصل اول از ستاره میلیاردی و پرسروصدایش استفاده نکرده است.

بختیار رحمانی که چند روزی است شایعه اختلافش با منصوریان شنیده می‌شود حالا با این اتفاق شاید در نیم فصل دوم بسیار جدی‌تر به جدایی فکر کند.

۳ ۲  
آی اسپورت
2016-12-24 15:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
کاش رحمتی و ابراهیمی را هم خط میزد،هر چند امسال،مشکل تیم،همان شخص است که قلم و کاغذ دست گرفته و اسمها را خط میزند!!!!چه وقت اسم خودش از نیمکت تیم حذف میشه؟!!!
۴
منتقد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
شوک؟!! برای کنار گذاشتن یک ترقه بی خطر که وازه شوک را به کار نمی برند!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر