فهرست
مهاجم یونایتد؛ اولین خرید کونته در اینتر
مهاجم یونایتد؛ اولین خرید کونته در اینتر

مهاجم یونایتد؛ اولین خرید کونته در اینتر

آی اسپورت - به نظر می رسد کونته فاصله چندانی تا قبول هدایت اینتر ندارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد وی طی چند روز آینده رسما سرمربی فصل بعد اینتر خواهد شد. گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد کونته علاقمند به جذب روملو لوکاکو است و احتمالا این بازیکن در تابستان راهی سن سیرو خواهد شد.

روملو لوکاکو که در تابستان 2017 با مبلغ 75 میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست، علیرغم شروعی خوب در ماه های اخیر بیشتر نیمکت نشین بوده و بعید است اوله گونار سولسشر نیز مشکل چندانی با جدایی او داشته باشد.

یونایتد مبلغی بین 60 تا 70 میلیون یورو برای فروش لوکاکو می خواهد اما اینتر قصد دارد ایوان پریشیچ، وینگر کروات خود را نیز وارد این معامله کند. یونایتد در سال های اخیر همیشه خواهان جذب پریشیچ بوده و اینتر می خواهد این ستاره 30 ساله را به اضافه حدود 30 میلیون یورو پول نقد برای خرید روملو لوکاکو به یونایتد واگذار کند.

اما انتقال روملو لوکاکو تاثیری در تلاش اینتر برای جذب ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی رم نخواهد داشت و احتمالا او نیز در تابستان به اینتر ملحق می شود و جذب این دو بازیکن نشان می دهد کونته احتمالا تمایلی به حفظ ایکاردی ندارد و مهاجم 26 ساله و پرحاشیه نراتزوری در تابستان از این تیم جدا خواهد شد.

۲    
آی اسپورت
2019-05-23 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر