فهرست
دو فینالیست، یک طلا؛ طلای دوم ساره
دو فینالیست، یک طلا؛ طلای دوم ساره

دو فینالیست، یک طلا؛ طلای دوم ساره

آی‌اسپورت- در چهارمین روز از رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان در العین امارات، ساره جوانمردی به مدال طلای تپانچه خفیف ۵۰ متر دست یافت. در ادامه رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان و در رشته تپانچه خفیف ۵۰ متر در بخش انفرادی، ساره جوانمردی، سمیرا ارم، مهدی زمانی و مجید فلاح اردشیر به مصاف حریفان خود رفتند که در پایان این رقابتها ساره جوانمردی و مهدی زمانی موفق شدند در جمع ۸ تیرانداز برتر این ماده قرار بگیرند و به فینال راه پیدا کنند.

در رقابت های فینال ساره جوانمردی با امتیاز ۲۲۰.۶ به مدال طلا دست یافت و نمایندگانی از کشور چین دوم و سوم شدند. مهدی زمانی، دیگر فینالیست این ماده نیز با امتیاز ۱۳۹.۵ در جایگاه ششم ایستاد.

پیش از این تیم تپانچه خفیف ۵۰ متر ایران، متشکل از ساره جوانمردی، سمیرا ارم و مهدی زمانی، به مدال طلا دست یافته بود و ساره جوانمردی نیز در رقابت‌های انفرادی تپانچه بادی ۱۰ متر، موفق به کسب مدال طلا شده بود.

فردا (سه شنبه) و در آخرین روز این رقابت‌ها، نمایندگان ایران در رقابت‌های تفنگ بادی R5 با حریفان خود رو به رو می‌شوند. رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان در العین امارات فردا سه شنبه هفتم فروردین به پایان می‌رسد.

 

ایسنا

۲    
آی اسپورت
2018-03-26 21:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر