فهرست
دکه آنلاین: سر پرسپولیس را بریدند
دکه آنلاین: سر پرسپولیس را بریدند

دکه آنلاین: سر پرسپولیس را بریدند

آی اسپورت – خبر ورزشی درباره دروازه بان های استقلال و پرسپولیس دو خبر دارد. این روزنامه درباره حسینی نوشته که او در آستانه بازی با تراکتور و شکستن رکورد بیرانوند، شدیدا مریض شده و معلوم نیست به بازی روز جمعه می رسد یا نه. خبر ورزشی درباره بیرانوند هم به این نکته اشاره کرده که در تمرین دیروز پرسپولیس بین او و منشا سر گرفتن پنالتی کری راه افتاده بود و مهاجم قرمزها برنده این کری خوانی شده بود چرا که او پنالتی های بیشتری گرفت. ناراحتی دو بازیکن استقلال از دست مهدی قائدی و گلایه برانکو از طارمی، تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 12 دی
خبر ورزشی 12 دی

ایران ورزشی با انتشار عکسی از یحیی گل محمدی به ناراحتی او از رفتار مدیران تراکتور قبل از بازی با استقلال اشاره کرده. این روزنامه مدعی شده طارمی برای جدایی از پرسپولیس با مدیران این تیم توافق کرده و رقم رضایتنامه او 500 میلیون تومان است. کرانچار هم مخالف برگزاری جلسه خصوصی با کی روش است.

 

ایران ورزشی 12 دی
ایران ورزشی 12 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از علی کریمی ضمن اشاره به شرط او برای پذیرش هدایت باشگاه سپیدرود مدعی شده که این باشگاه به دنبال جذب مهدی مهدوی کیا بود اما وقتی با کیا به توافق نرسید سراغ جادوگر رفت.

 

روزنامه گل 12 دی
روزنامه گل 12 دی

پیروزی با اشاره به محرومیت تماشاگران پرسپولیس به خاطر اتفاقات بازی با تراکتورسازی شدیدا به این حکم اعتراض کرده و از تیتر سر پرسپولیس را بریدند استفاده کرده است. این روزنامه نوشته باشگاه در ماجرای طارمی همه چیز را منوط به موافقت برانکو کرده است.

پیروزی 12 دی
پیروزی 12 دی

 

 

۲    
آی اسپورت
2018-01-02 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر