فهرست
استراماچونی در کنفرانس: اخراج فرشید درست نبود
استراماچونی در کنفرانس: اخراج فرشید درست نبود

استراماچونی در کنفرانس: اخراج فرشید درست نبود

آی اسپورت - آندره آ استراماچونی بعد از تساوی برابر نفت مسجدسلیمان در نشست خبری حاضر شد و پاسخ خبرنگاران را داد:

نمی دانم گل نفت آفساید بود یا نه

شروع خیلی خوبی داشتیم. ضربه ای توسط قائدی زدیم که به گل رسیدیم. نزدیک شدن به دروازه را خوب انجام دادیم. در نیمه دوم هم خواستیم بازی را به نفع خودمان ببندیم و به دروازه حریف نزدیک شویم و گل دوم را بزنیم. موقعی که برای زدن گل دوم آماده می‌شدیم، یک ضربه آزاد دادیم که نمی دانم آفساید بود یا نه اما گل دوم را خوردیم.

موقعیت های زیادی از دست دادیم

تیم ما موقعیت‌های گل بیشتری در مقایسه با بازی قبل داشت که متاسفانه از دست دادیم.

عدم شناخت ترکیب اصلی؟

طبیعی است که وقتی تیمی بازیکنان جدید جذب کرده، برای رسیدن به هماهنگی نیازمند زمان باشد.  قبول ندارم که تیم ما در نیمه دوم در لاک دفاعی بود. بلکه ما در این نیمه فرصت‌هایی برای زدن گل دوم داشتیم. وقتی با 10 بازی کن در زمین بودیم، موقعیت هم داشتیم که آقای قائدی این فرصت را از دست داد.

باید روش مان را تغییر بدهیم

ما تیمی هستیم که بعد از سه مسابقه دو امتیاز گرفتیم. تلاش می‌کنیم روش مان را تغییر دهیم تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم.

دفاعی بازی نکردیم

گلی که خوردیم روی اشتباه خودمان بود. ما موقعیت های گل زیادی داشتیم و اینطور نیست که در لاک دفاعی فرو برویم.

غیبت اسماعیلی در دربی؟

بدترین قسمت مسابقه این بود که احتمالا سه بازیکن را از دست خواهیم داد. دیاباته به علت ضربه ای که به پهلویش وارد شد باید عکس برداری کند. قائدی هم در پایان مسابقه از ناحیه مچ پا مصدوم شد. به نظرم اسماعیلی خطا نکرد. نه تنها توپ را خیلی ساده و بدون خطا گرفت، نباید کارت زرد می‌گرفت تا کارت قرمز را هم دریافت کند.

گل مردود تبریزی؟

فیلم مسابقه را ندیدم و نمی‌توانم درباره گل تبریزی نظری بدهم. درباره اسماعیلی می‌کویم که کارت زرم دوم اشتباه بود و اسماعیلی هم مرتکب خطا نشد.

 

۳    
آی اسپورت
2019-09-15 22:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر