فهرست
انتخاب برانکو در آخرین ساعات: منشا یا نوراللهی
انتخاب برانکو در آخرین ساعات: منشا یا نوراللهی

انتخاب برانکو در آخرین ساعات: منشا یا نوراللهی

آی اسپورت - برانکو دیروز در تمرین تیمش از ۱۲ بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کرد. این ترفندی بود تا سرمربی حریف نتواند از ترکیب پرسپولیس در این بازی حساس آگاه شود.

برانکو معمولا از ترکیب اصلی خودش در تمرینات قبل از بازی رونمایی می‌کند و همه می‌دانند که چه نفراتی قرار است در ترکیب به میدان بروند اما او برای اولین بار از ۱۲ بازیکن در ترکیب استفاده کرد و اخبار دریافتی از تمرینات حاکی است برانکو هنوز از بین نوراللهی و منشا مردد است از کدام بازیکن استفاده کند.

کامیابی‌نیا و ماهینی قطعا در ترکیب خواهند بود و اگر منشا بازی کند امیری و نعمتی در هافبک راست و چپ بازی می‌کنند و منشا و علیپور در خط حمله قرار می‌گیرند. اما اگر نوراللهی در این بازی به میدان برود، شرایط عوض خواهد شد و نعمتی به خط حمله خواهد رفت.

نود

 

  ۲  
آی اسپورت
2018-04-16 17:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Saeid
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
برانکو خجالت نکش بیا منم بذار هافبک دفاعی تا با چهار تا هافبک دفاعی ترسویتو به نمایش عموم بزاری
۱
amin
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
فک کنم از نقل و انتقالات محروم نبودیم برانکو همه هافبک دفاعیا لیگ رو میخرید. کجاست اون پرسپولیس هجومی 2 سال پیش؟ من که نفهمیدم این برانکوی الان اورجیناله یا برانکوی هجومی 2 سال پیش واقعیه؟ مگه میشه اینقد تغییر تو فلسفه بازی؟ گواردیولا و بقیه مربیا هم مگه اینقدر تو زمان عوض میشن؟ الان این ترکیب 4-3-3 هستش مثل ریال مادرید و بارسا. ولی اونها فقط 1 نفر هافبک دفاعی دارن(کاسمیرو و بوسکتس). اینهمه احتیاط و ترس جلوی تماشاگرای خودی از یه تیم قطری برای چی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر