فهرست
شایعاتِ پرسپولیس: جدایی طارمی، جذب دژاگه
شایعاتِ پرسپولیس: جدایی طارمی، جذب دژاگه

شایعاتِ پرسپولیس: جدایی طارمی، جذب دژاگه

آی‌اسپورت- در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و حضور این مهاجم در اروپا شنیده می‌شود. از طرف دیگر بعد از جدایی سروش رفیعی برانکو به دنبال جانشینی در سطحی بالاتر از شماره 7 فصل گذشته است. در این بین نام اشکان دژاگه شنیده شده. پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره این دو موضوع در مصاحبه‌ای کوتاه گفته: این شایعه‌ای است که منتشر شده و خبری از رفتن طارمی نیست. تاکنون چنین صحبتی در میان نبوده است و باشگاه هم از ماندن طارمی استقبال می‌کند. مهدی بازیکن توانمندی است و طبیعی است پیشنهاداتی داشته باشد اما نمی‌توانیم درباره تک تک اسامی تیم‌هایی که به بازیکنانمان پیشنهاد می‌دهند صحبت کنیم و پاسخگو باشیم. مهمترین موضوع درباره این بازیکن، ماندنش در پرسپولیس است و تا این لحظه صحبتی درباره رفتن طارمی نداشتیم. درباره دژاگه هم باید بگویم چنین خبری نیست و تمام مسائل همچون همیشه در آرامش کامل پیگیری می‌شود. نام‌هایی نظیر اشکان دژاگه بزرگ هستند اما فعلا هیچ قصدی برای جذب این بازیکن وجود ندارد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-06-19 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
P71
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۲
راه باز ، جاده ! اما تاریک..... ورای شایعه بودن یا نبودن این بحث، پرسپولیس هیچوقت به بازیکن متکی نبوده، مث رقیبم نیستیم تحت هر شرایطی! تکرار میکنم ! تحت هر شرایطی بخواییم ناز بازیکنو بکشیم!
رضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۴
بعد یک روز یه خبر کوچولو از شایعه اومدن دژاگه کار کردین ولی شایعه رفتن طارمی و بقیه پرسپولیسی ها رو صبح تا شب کار میکنین. اگه شایعه شایعه هست که هر دو باید کار بشه اگرم چون شایعه هست نباید بهش پرداخت اینهمه شایعه رفتن بازیکن پرسپولیس چرا کار میشه؟!!! اگه شایعه رفتن دژاگه به استقلال هم بود همین کار رو میکردین یا خودتونو هلاک میکردین؟ راستی چرا مصاحبه نصیر زاده در مورد تماس منصوریان با شجاعیان رو کار نکردین؟ اون که مصاحبشم موجوده و شایعه نیست. اگه به شما باشه الان ۱۵ تا بازیکن از پرسپولیس باید جدا شده باشن. وقتی اسپانسر باشگاه ها مشترک باشه نتیجش میشه این وضع که تیم نا لایق مدیریت و کادر شکست خورده از پول طرفداران رقیب برای شارژ تیم تبلیغاتی خودشون استفاده کنن و بازیکن ۵۰۰ میلیونی رو ۴ میلیارد و ۵۰۰ بخرن. سر تا پاتون بو گرفته، بوی ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر