فهرست
کنفرانس سیتی-لیورپول: شیرین‌ترین تک امتیاز
کنفرانس سیتی-لیورپول: شیرین‌ترین تک امتیاز

کنفرانس سیتی-لیورپول: شیرین‌ترین تک امتیاز

آی‌اسپورت-  در آخرین بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر منچسترسیتی و لیورپول در اتحاد به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. نشست خبری بعد از بازی را می‌خوانید:

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی: شاید شما نتوانید تصور کنید اما امروز یکی از شیرین‌ترین روزهای دوران مربیگری من بود و من به تیمم افتخار می‌کنم. بعد از حذف از لیگ قهرمانان، در روزهای گذشته مردم خیلی ناراحت بودند. ما بعد از آن بازی برای دیدار با لیورپولی آماده شدیم که در طول فصل در رقابت‌های اروپایی حاضر نبوده و زمان زیادی برای آماده شدن داشته است. اما این روحیه و شکل بازی ما باعث رقم زدن یکی از بهترین روزهای من بود. ما شانس های بیشتری از حریف داشتیم اما مشکل ما اینجاست که موقعیت‌های آسان را به ثمر نمی‌رسانیم. اما حداقل روحیه‌ای را نشان دادیم که در نیمه اول دیدار برابر موناکو خبری از آن نبود. زمانی که شما یک بازی را بعد از 10 پیروزی بررسی کنید موضوع خاصی به ذهن نمی‌آید. اما شما باید شرایط بازی ما و تیم بزرگی که ما در برابر آن به میدان رفتیم را در نظر بگیرید. مجموع این مسائل برای من معنای زیادی دارد و این همان دلیل خوشحالی من است.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول: کسب یک امتیاز در خانه سیتی برای تمام تیم‌های جهان رضایت‌بخش است و لحظاتی در بازی وجود داشت که ما نتوانستیم در برابر کیفیت بالای آن‌ها ایستادگی کنیم. حتی ما می‌توانستیم برنده این بازی هم باشیم چون چند بار گلر آن‌ها را مجبور به واکنش‌های زیبا کردیم. در فاصله دقایق 50 تا 70 ما می‌توانستیم پرونده این بازی را ببندیم اما این اتفاق رخ نداد. ما به سیتی اجازه دادیم تا دوباره خود را در زمین پیدا کنند و بعد آن‌ها به جریان بازی بازگشتند. آن‌ها شایسته زدن گل بودند اما ما هم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. هر دو تیم بسیار با انگیزه بودند و می‌خواستند تا ثانیه پایانی دروازه یکدیگر را باز کنند.

۲    
آی اسپورت
2017-03-20 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر