فهرست
انتقاد مهاجری از فدراسیون: چه بلاهایی سرمان آمد!
انتقاد مهاجری از فدراسیون: چه بلاهایی سرمان آمد!

انتقاد مهاجری از فدراسیون: چه بلاهایی سرمان آمد!

آی‌اسپورت- رضا مهاجری سرمربی پدیده در کنفرانس خبری پایان دیدار با استقلال خوزستان صحبت‌هایی را انجام داده که می‌خوانید:

شرایط بازی: جدا از نتیجه به خصوص در نیمه دوم فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم. دو گل زدیم و به تیر دروازه حریف هم زدیم. فوتبال روی بدشانسی خودش را به ما نشان داد. ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم، اما این بازیکنان نمی‌توانند در لحظات حساس مسابقه جریان بازی را کنترل کنند. استقلال خوزستان نیز زمانی که میهمان است خطرناک‌تر از زمانی است که در زمین خودش بازی می‌کند. وقتی ما از این تیم عقب افتادیم، ترسیده بودم، اما همان‌طور که گفتم در زمانی که دو گل زدیم، متأسفانه نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. ما روند فوتبالی خوبی داشتیم، اما باید بیشتر کار کنیم تا اشتباهات‌مان را پوشش دهیم. به نظرم تیم ما امروز لایق پیروزی بود. باید دقت‌مان را بالا ببریم و از فرصت‌های‌مان نهایت استفاده را ببریم. تنها گلایه‌ای که از بازیکنانم دارم این است که باید در لحظات پایانی مسابقه جریان بازی را کنترل می‌کردند.

شرایط داوری: چیزی که کارشناسان تیم ما به من گفتند این است که داور در دو نوبت باید بازیکن تیم حریف را اخراج می‌کرد. ما چند هفته است که از داوری ضربه می‌خوریم. در بازی برابر پیکان یک پنالتی‌ به اشتباه گرفته شد و در بازی برابر نفت هم داور گل مردود حریف را سالم اعلام کرد. از آن طرف هم فدراسیون هر بلایی که دوست دارد سر ما می‌آورد. در این چند سالی که من در پدیده حضور دارم رابطه ما و فدراسیون کاملاً یک‌طرفه بوده است. بعد از چند سال یک خواسته از فدراسیون داشتیم که بازی با استقلال  را یک روز به تعویق بیندازند، اما هنوز جوابی به ما داده نشده است.

  ۳  
آی اسپورت
2017-08-18 21:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حرف حساب
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
بیچاره بلای اصلی هفته بعد سرت میاد که با استقلال بازی داری! کلا داورها مثل اینکه این فصل توجیه شدند که با این تیم مهربان باشند! خدا به دادت برسه!
۱ ۱
مهدی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
جدی؟مثل بازی با استقلال خوزستان؟مثل دربی برگشت و گل جلال حسینی؟یه مشت توهم توطئه ی بی منطقی هستین که فقط خودتون خوبین!جمش کنین بابا
666666
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۵
فرهاد کجایی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر