فهرست
معماهای برانکو
معماهای برانکو

معماهای برانکو

آی‌اسپورت- بازی پرسپولیس و الاهلی می‌تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد.الاهلی انتخاب‌های دیگری هم دارد. آنها می‌خواهند گل نخورند. بازی تساوی هم به الاهلی کمک می‌کند که به آرزوی بزرگش برسد. حتی اگر این تساوی با یک گل باشد. تساوی با دو گل بازی را به گزینه برنده بودن سوق می‌دهد و تساوی 3 گل به بالا الاهلی را حذف می‌کند. پرسپولیس نباید گل بخورد و گل هم بزند.

معمای اول

 پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی می‌کند؟

اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید یک مهره از خط حمله یا یک هافبک میانی پشت مهاجمین را کم کند. گزینه‌های احتمالی در صورت بازی همزمان ربیع خواه و کمال باید مسلمان و یا علیپور باشند. اتفاقی که در نیمه اول بازی با گسترش چندان دلچسب نبود. اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید مدافعین کناری‌اش با وینگرهایش فضاسازی کنند. کاری که محرمی و احمدزاده قادر به انجام آن در نیمه اول بازی با گسترش نشدند و در سمت چپ امیری و مصلح غریبه با هم بودند.

معمای دوم

پرسپولیس به همان روش 2-4-4 لوزی خود برمی‌گردد؟

برانکو در بازی با الاهلی مشکلات بازی با گسترش را ندارد که بازیکنان ملی پوش‌اش خسته بودند. اگر پرسپولیس به این روش بازی کند پرسپولیس نیاز به مدافعین کنار رونده دارد که فشار روی کمال به تنهائی نباشد و احمدزاده و کمال و مسلمان و امیری در هنگام هجومی متمایل به مرکز زمین باشند و دو مدافع کناری بتوانند در نقش‌های وینگر و حتی گوش بازی کنند و تیم در ضد حمله ضربه نخورد.

معمای سوم

چه کسانی دفاع‌های راست و چپ خواهند بود؟

بی‌گمان مدافع راست ماهینی است اما در سه نقطه دیگر وضعیت مشخص نیست. اگر سید جلال سالم باشد زوج او و شجاع در کنار هم خواهند بود و انصاری به دفاع چپ می‌رود. هر چند بازی‌های ملی انصاری نشان می‌داد که او در پست مدافع میانی بهتر جواب می‌دهد و شاید حسینی در این بازی هم استراحت کند و مصلح به چپ رود تا با گام‌های بلندش توان سمت چپ را بالا ببرد و انصاری بار دیگر در مقابل مهاجم سریع سوری الاهلی قرار گیرد.

معمای چهارم

چه کسانی روی نیمکت می‌نشینند؟

‎اگر پرسپولیس بازی با یک هافبک تدافعی را تجربه کند ربیع خواه روی نیمکت خواهد بود و بی‌گمان نعمتی پاسور قهار تیم در انتظار فرصتی دیگر برای این که خودی نشان دهد اما برانکو می‌تواند از منشا که عالی در بازی رفت بود صرف نظر کند؟ آیا برانکو به امیری استراحت می‌دهد و بشار رسن را به بازی فرا می‌خواند؟ آیا علیپور روی نیمکت خواهد نشست تا زوج منشا و طارمی بازی کنند؛ یا یکی از این دو ستاره در زمان‌های دفاع حریف به زمین می‌آید؟ به انتظار می‌نشینیم.

۲۰ ۸  
آی اسپورت
2017-09-10 21:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
استفاده از نعمتی و بشار رسن و نیمکت نشینی ربیع خواه و احمدزاده رکب خوبی به الاهلی است هرچند که از برانکو بعید است
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
مطمئن باشید . این تیم پرسپولیس فردا به یاری مزدا حتی با چشم بسته هم الاهلی رو میبره ... فقط ای کاش برانکو ترکیبی بچینه که بدون دردسر و موج منفی خیلی زود کارو تموم کنند . مثلا ربیع گاه رو تحت هیچ عنوان بازی نده چون هم کنده هم بازی رو درست حسابی بلد نیست . و هم هنوز استرس داره انگار هنوز باورش نشد تو پرسپولیسه ... فقط تنها لطفی که داره بی حاشیه است و خوش اخلاق تازه معلوم نبود اگه بازی بلد بود معلوم نبود که این خصوصیاتو داشت یا نه=== و در مورد ماهینی هم اگه میشه قیدشو بزن چون خیلی بیشعور و پاچه خواره ... احمد زاده رو هم پرت کن رو نیمکت یه چند جلسه قول بهت میدم طارمی و مسلمان عالی میشن فقط سعی کن این دو تا رو از احمد زاده دو بهم زن دور کنی
۴ ۵
شیمبا
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۲۹
عمویی دلت فحش و توهین میخواد؟ ولی زکی
همینکه تیمت به این فلاکت دچار شده و داشعلیت اسکلتون کرده از هر چی فحش واستون بدتره.
بسوز که داری خوب میسوزی
ای بابا
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
هنوز نمیدونی بازی فرداس یا پس فردا بعد داری نظر هم میدی
Ashkanred
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
استقلالی برو فکر جم و ذوب آهن باش
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۴۵
پسر خوب شیمبا خان یا آقا !!!! فحش رو باید نثار کسی کنی که بی منطق حرف میزنه و به بنده توهین میکنه که استقلالیم بگو خب.... ببین اگه جنبهد ندارید نظرات منو نخونید چون نظرات من هستند و اگه شما دوست ندارید بگذر و برو از کنارشون .... بخدا قسم من اگه به کسی انتقاد میکنم حالا یا با زبان تلخ یا طنز تلخ و یا مستقیم و تلخ چیزای میفهمم که شما نمیفهمی بگو خب ... عزیز من بنده با چند نفر از بازیکنا و مسئولای پرسپولیس بخدای خدا رفتو آمد دارم پس یه سری واقعیاتو از درون تیم میدونم که تو و امثال تو که معلوم نیست از کی فوتبال بلد شدید نمیدونید(البته ببخشید یخورده تند رفتار میکنم و بجای شما میگم تو ، دلیلش اینه که عاصیم کردید) و آقای ای با با در مورد شما باید عرض کنم که من دقایق آغازین دوشنبه متنمو نوشتم پس میشه فردا ... تو هم بگو خب ... و خدا نگهدار خوب بخوابید
۱
hamed
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۱۷
اتفاقا ایشون فارغ از تاریخ بازی کارششناسانه ترین نظر رو دادن. ربیع خواه افتضاحه،البته در مورد حسین ماهینی تند رفتن و فرشاد احجدزاده هم مثل سرطانی برای هر تیم میتونه باشه. احمدزاده نباشه مسلمان و طارمی بهترین زوج فوتبال ایرن هستند. حیف که برانکو عاشق اینه. اونم چون متوسط دویدنش تو زمین بالاتر از حد فوتبال ایران هست. این تیم بهترین تیم آسیا ست به شرطی که سیامک نعمای جای احمدزاده رو بگیره، زوج سید جلال و انصاری در دفاع باشن و شایان مصلح سمت چپ باشه، و مهدی طارمی در پست پشت مهاجم بازی کنه نه مداغع هدغ. همون طور که تو بازی با گسترش این اتفاق افتاد و در طول شش دقیقه دفاع حریف رو نابود کرد.
۲
Ashkanred
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۱
سورپرایز اصلی برانکو درون دروازه خواهد بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر