فهرست
رختکن تیم ملی تحت تاثیر گریه آزمون
رختکن تیم ملی تحت تاثیر گریه آزمون

رختکن تیم ملی تحت تاثیر گریه آزمون

آی اسپورت – حتما در جریان مصاحبه سردار آزمون بعد از بازی با اسپانیا هستید که مهاجم تیم ملی اعلام کرد اگر مردم علاقه ای به او ندارند، این بازیکن بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می کند. اظهار نظری که باعث شد موجی از حمایت از این بازیکن جوان شکل بگیرد. حالا روزنامه شهروند جزئیات بیشتری از این ماجرا را منتشر کرده و نوشته:" بعد از بازی با اسپانیا  درحالی ‌که اکثر مردم از عملکرد تیم ایران راضی بودند، خیلی‌ها در صفحه اینستاگرام آزمون به انتقاد از وی و بعضا توهین پرداختند که همین امر ناراحتی بازیکن ایرانی روبین‌کازان را در پی داشت. با شدت‌گرفتن پیام‌های ارسالی برای سردار و بالارفتن حجم انتقادها اشک سردار در رختکن سرازیر شده و او حتی در حالتی کاملا احساسی فریاد زده که همین امشب از تیم‌ملی خداحافظی می‌کند.بعضی بازیکنان مثل جهانبخش، قدوس و... در رختکن تیم‌ملی آزمون را آرام کرده و از او قول گرفته‌اند این حرف و تصمیم احساسی را هرگز بیان نکند. از این‌رو سردار در میکسدزون ورزشگاه نسبت به انتقادها گلایه کرد و گفت که هرگز کم‌کاری نکرده است. او در مصاحبه با خبرنگاران هم نتوانست جلوی خودش را بگیرد و اشکش جاری شد و خطاب به مردم حرف‌هایش را زد. سردار باز هم از شدت احساسات و البته با آرامش بیشتر نسبت به داخل رختکن به‌ صورت زیرپوستی ماجرای خداحافظی را پیش کشید و اعلام کرد اگر مردم ناراضی‌اند، بعد از جام‌جهانی به تیم‌ملی نخواهد آمد و دیگر بازی نخواهد کرد."

 

۱۵ ۸  
آی اسپورت
2018-06-24 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
امید
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
وای مامانم اینااااا!!!
رضا
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۰
این متن که مشخص نیست معتبر باشه یا نه ولی در هر صورت نتیجه ای بدتر داره و بیشتر حاشیه درست میکنه برای تیم ملی پس رسانه ها انقدر ادای دلسوز رو برای تیم ملی بازی نکنن چون آخرش به خاطر 4 تا کلیک بیشتر وقتی داستان خوابیده و 1 روز به بازی مونده همچین خبری رو چاپ میکنن. اما در مورد خود آزمون یادمه سر بازی ترکیه با ایران یه صحنه آزمون داشت با کادر فنی صحبت میکرد یه بازیکن دیگه هم رفت سمت کادر فنی یجوری سرش داد میزد سردار که اصلا دلیلش هم معلوم نبود چرا داره اونجوری با هم تیمیش برخورد میکنه. همونجا مشخص بود توهم گنده بودن بَرش داشته. هر اتفاقی هم اگر از این لحاظ به تیم ملی ضربه بزنه باعث و بانیش خود شخص سردار آزمونه که نه تو زمین کمکی میکنه نه بیرون زمین از حاشیه های الکیش کم میکنه. اینکه چندبار استارت زده و فلان آمار و غیره هم برای اینکه گفته بشه خوب بوده تاثیری نداره چون هر بازیکن دیگه هم جاش به زمین بره همین تلاش رو میکنه چه بسا که تلاشش به تیم کمک بیشتری بکنه تا تلاش بی ثمر سردار آزمون. فقط بازیکن هایی که بیرون نشستن و دعوت نشدن به خاطر اینکه این آقا فیکس باشه رو مرور کنی متوجه میشی چه فرصتی داده شده بهش که با گریه زاری میخواد عملکرد ضعیفش رو لاپوشونی کنه.
shahrokh
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
مگه تو رختکن تیم ملی بازیکنا سریع میروند سراغ اینستا گرام و گوشیاشون !!!!!!
نکته خوبی بود
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
اخه آزمون مال این حرفاس
اون مال شستن ظرفاس

برو اسبتو برون و با در و دافا آب آلبالو بخور
سیاوش
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
آزمون فقط زمانی راحت میشود و به حال خودش گذارده میشود که نه خودش که پدرش تربیت شده آداب ارتباط با مردم را بیاموزد ، واقعا کدام عاقل مربی مورد علاقه ی سی میلیون هوادار که شاید یک در صدشان بسیار از پدر آزمون گردن کلفت تر است را تهدید میکند؟ اگر دوستی داشته باشد باید به او بگوید ایران ترکمن صحرا و پیست و شرط بندی ترکمن صحرا و خان بودن در آن و با اهن و تلپ بودن در آنجا نیست ، ازمون هم ده ساله نیست ، شراکت با قربانف در پیستهای سواری کازان هم مخفی نیست ، باید به خودش آوردهدشود این پدر والیبالیست و سوارکار و پرزور و ... تا سردار آرامش یابد .
۴
علی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
اگه آزمون اینکار رو بکنه از تیم ملی بره کنار که دعای یه ملت پشت سرشه. آزمون اگه تو تیم ملی بمونه چند سال دیگه چنان باند بازی راه بندازه که علی دایی جلوش کم بیاره. همین الانش که هیچ چی نیست خودش و باباش دارن به همه توهین میکنن
۷
مجید
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
آقا یکی این گوشی رو از دست این بچه بگیره! عوض تمرکز روی جام جهانی دنبال این که ببینه چقدر لایک گرفته!
من فقط انتقاد کردم هیچکی هم حق نداره این چیزی که من نوشتم رو لایک کنه!!!!
مارال
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
چون خودت گفتی لایک نمیکنم .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر