فهرست
شما انتخاب کنید؛ رونالدو یا مسی؟
شما انتخاب کنید؛ رونالدو یا مسی؟

شما انتخاب کنید؛ رونالدو یا مسی؟

آی اسپورت- با پایان یافتن مسابقه فوتبال الکلاسیکو بین تیم‎‌های رئال مادرید میزبان و بارسلونای میهمان، موجی از اظهار نظرهای هواداران دو تیم فضای مجازی را در بر گرفته است. اظهار نظرهایی که مثل همیشه متفاوت و چند دسته‎ای است. عده‎ای از هواداران رئال بی‎توجه به شکست، همچنان از تیم محبوب خود حمایت می‌کنند برخلاف عده‌ای دیگر از هواداران این تیم که شکست سنگین خانگی را برنتابیده‌اند. هواداران بارسلونا اما به دلیل کسب پیروزی پرگل در زمین حریف، قاعدتا وحدت بیشتری دارند و فضای مجازی را به تسخیر خود در آورده‌اند. با این همه بازی بد نیمه اول بارسا نیز نباید از نظر دور نگه داشته شود.

بدون توجه به نتیجه برای ما از این بازی بنویسید. مسی یا رونالدو؟ بارسلونا یا رئال؟ پایان قهرمانی برای مادرید؟ ثبت شدن قهرمانی برای بارسا؟ شما هم به جمع تحریریه بزرگ هواداری آی‌اسپورت ملحق شوید و برایمان در این باره بنویسید.

۶ ۱۴  
آی اسپورت
2017-12-23 17:57:00
نظر دهید

۱۴ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
کدوم تیم؟ با اینکه بارسایی هستم ولی انصافا رئال . اما کدوم بازیکن؟ بی شک مسی . مسی رو از بارسا بگیرید تیمی در حد سومی چهارمی لالیگا. اما رئال مملو از بازیکنان بزرگه . سال هاست که مسی یه تنه داره این تیمو میبره جلو. واقعا تنها بودنشو آدم تو بازی میبینه . برعکس رونالدو.
مارال
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
❤ فقط رئال فقط رونالدو ❤
۳
طاها
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
فقط کینگ لئو
ماکان
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
مسی واقعا دوباره خودشو نشون داد
nima bagheri
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
تبریک به همه بارسایی ها،در ضمن امروز ارزش های والورده دیگه به همگان ثابت شد که چه مربی بزرگیه،نیمه اول رو آنالیز کرد و تو نیمه مربیان زیدان رو فلج کرد،بعد از سه سال با انریکه که کل فلسفه توتال فوتبال بارسا کنار رفته بود و همه چی شده بود «توپ رو فقط برسونین به ام اس ان» که این باعث شده بود خط هافبک که نشانه فلسفه ماست کاملا محو بشه(شعار توتال فوتبالی ها رو فراموش نکنیم که می گفتن«فوتبال بازی هافبک هاست») حالا با والورده(اونم با اون همه بحرانی که تا والورده اومد ریخت سر بارسا) دوباره داریم آروم آروم به فلسفه کرایف-رینوس میشل-رایکارد-گواردیولا بر می گردیم.امروز همچنین معلوم شد که والورده مربی کاملا هجومیه،حالا فک کن دمبله هم به این تیم اضافه بشه ریتم و شدت بازی تهاجمی بارسا به مراتب بیشتر هم خواهد شد.خوشحالم برای همه بارسایی ها.
jabi
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
messi
صادق
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
چجوری میتونین مسیو رونالدورو باهم مقایسه کنین رونالدو یه توپ سادرو نمیتونه شوت بزنه بازیش خالی از هرگونه نبوغه درصورتیکه مسی هرلحظه شعبده میکنه رونالدو بیشتر بخاطراینکه تو رئاله موفق شده توپ طلا ببره
رضا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۷
قطعا رونالدو .امروز به داور کاسمیرو و کواچیچ باختیم و البته زیدان .
۲
ناشناس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
مسی الان رونالدو داره ادا در میاره وگرنه قبلاً که توپ طلا دستش بود و ریال الکلاسیکو می برد کجا بود رونالدو
۱
shahab.ir
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
مسی.....فقط مسی
یوسف
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
رئال، رونالدو
۱
مشروح 86
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
اون حرکات تکنکی که مسی با توپ میکنه رو رونالدو نمیتونه انجام بده ضمن اینکه 95 درصد گلیهای رونالدو از داخل محوطه شش قدمه به این صورت که توپ رو در دهانه دروازه بهش پاس میدن !
۷
رضا
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۱
فقط رونالدو
MIKEL
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
I THINK MESSI IS THE BEST OF ALL PLAYER IN WORLD
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر