فهرست
درآمد یک میلیون دلاری پرسپولیس از آسیا
درآمد یک میلیون دلاری پرسپولیس از آسیا

درآمد یک میلیون دلاری پرسپولیس از آسیا

آی اسپورت - پیروزی مقابل الدحیل علاوه بر ایجاد شادی مضاعف برای هواداران، درآمد هنگفتی را هم نصیب قرمزها کرد. آن‌ها تا پیش از مرحله یک‌چهارم نهایی، 750 هزار دلار درآمدزایی از این مسابقات داشتند و حالا با قطعی کردن صعودشان به مرحله نیمه‌نهایی، پاداشی بیشتر از یک میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

ای اف سی برای هر بازی مرحله گروهی 30 هزار دلار کمک هزینه سفر به تیم‌ها پرداخت می‌کند. بنابراین تیم پرسپولیس 180 هزار دلار از این راه کسب می کند. آن ها بابت 4 پیروزی مقابل نسف، الوصل و السد 200 هزار دلار پاداش می گیرند و تساوی برابر نسف قارشی در ازبکستان نیز 10 هزار به اندوخته شان اضافه می کند. سرخپوشان پایتخت بابت صدرنشینی در گروه نیز 200 هزار دلار جایزه خواهند گرفت. بنابراین درآمد آن‌ها از مرحله گروهی 590 هزار دلار بود.

 در مرحله یک‌هشتم نهایی آن‌ها 100 هزار دلار به خاطر صعود و 60 هزار دلار برای سفر پاداش می‌گیرند که مجموعا 160 هزار دلار می‌شود. در یک‌چهارم نهایی پاداش سفر همچون بازی‌های قبلی بود اما جایزه صعود به 150 هزار دلار افزایش یافت.

 

تا اینجای کار قرمزها طلب 960 هزار دلاری از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارند. اما نباید فراموش کرد که آن‌ها 60 هزار دلار نیز صرفا بابت بازی در نیمه‌نهایی دریافت می‌کنند و حتی در صورت شکست، درآمدشان از آسیا به بیش از یک میلیون دلار می‌رسد! یعنی به عبارتی می‌توان گفت برانکو ایوانکوویچ با موفقیت در یک تورنمنت، مبلغ حقوق خود را به خزانه پرسپولیس بازگرداند!

پرسپولیس در صورت صعود از مرحله نیمه‌نهایی 250 هزار دلار پاداش می‌گیرد و باید توجه داشت که پاداش تیم نایب‌قهرمان 2 میلیون دلار و تیم قهرمان 4 میلیون دلار است؛ به عبارتی قرمزها می‌توانند تا پایان لیگ قهرمانان 2018 درآمدی بیش از 5 میلیون دلار داشته باشند که با نرخ فعلی این ارز 70 میلیارد تومان خواهد بود!

پرسپولیس 3 نسف قارشی 0 (80 هزار دلار)
پرسپولیس 1 السد 3 (30 هزار دلار)
پرسپولیس 2 الوصل 0 (80 هزار دلار)
الوصل 0 پرسپولیس 1 (80 هزار دلار)
نسف 0 پرسپولیس 0 (40 هزار دلار)
پرسپولیس 1 السد 0 (80 هزار دلار)


صدرنشینی: 200 هزار دلار

الجزیره 3 پرسپولیس 2 (30 هزار دلار)
پرسپولیس 2 الجزیره 1 (30 هزار دلار)

صعود: 100 هزار دلار

 

الدحیل 1 پرسپولیس 0 (30 هزار دلار)
پرسپولیس 3 الدحیل 1 (30 هزار دلار
صعود: 150 هزار دلار

مجموع: 960 هزار دلار

السد - پرسپولیس (30 هزار دلار)
پرسپولیس - السد (30 هزار دلار)

ورزش 3

۲۴ ۵  
آی اسپورت
2018-09-18 14:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
کیسه 5 تایی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
پول بریزبپاش فصل بعد کیسه هم جور شد
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
دقیقا کاری که دولت با کارمندان و قشر حقوق بگیر جامعه میکنه رو انجام دادی . هنوز نه به بار و نه به دار همه چیز رو حساب کردی تا شورش به پا بشه قبل از اینکه پولی بیاد و مطمئن باش که همش تو.جیب دولت می ره و گیر پرسپولیس نمیاد . دولت هم وقتی ده درصد به حقوق میخواد اضافه بکنه ، چنان تو تبلیغات میگه تا همه چیز حداقل دو برابرش اضافه بشه . برو پیگیر حق پخش تلویزیونی و ورود بانوان و تبلیغات محیطی بشو که صدا و سیما مفت میخوره و پس نمیده . اینها دست به نقدتره ولی جرات میخواد که پی گیری بشه
مهدی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
کیروش اسپرت میخواد القا کنه که دستمزد برانکو یک میلیون دلاره در حالیکه نصف این مبلغه و 500 هزار دلاره،همه جا باید کیروش پرستی تون رو نشون بدید؟!
پزشک معالج سعید از خوزستان
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
بخشی از هزینه های درمان سعید باید از این پول پرداخت بشه
kaka
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
والا کیروش هم با دوبار صعود به جام جهانی مبلغ 24 میلیون دلار معادل خدا خدا میلیارد تومان پاداش برای تیم ملی به دست آورده ولی کسی این حرف رو نمیگه کیروش هزینه اش رو کاملا برگردونده به ایران با این مبالغ!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر