فهرست
آنالیز عملکرد قائدی مقابل نفت؛ غرور علیه نبوغ!
آنالیز عملکرد قائدی مقابل نفت؛ غرور علیه نبوغ!

آنالیز عملکرد قائدی مقابل نفت؛ غرور علیه نبوغ!

آی اسپورت - استراماچونی با شناخت دقیق از بازی مهدی قائدی، او را به منطقه‌ای فرستاد که بیشترین بهره را بگیرد. قائدی فصل قبل هر سه گل و یک پاس‌گل‌اش را در مسابقاتی داد که به عنوان وینگر راست بازی کرده بود. در بازی نفت مسجدسلیمان هم استراماچونی او را در سمت راست خط حمله به زمین فرستاد. قائدی هم تنها گل آبی‌ها را زد. فصل قبل هم یکی از بهترین نمایش‌های مهدی قائدی مقابل همین نفت و در مسجدسلیمان ثبت شده بود. دیداری که قائدی به عنوان وینگر راست، یک گل زد و یک شوت تماشایی هم زد که اللهیار صیادمنش روی ریباند، آن را گل کرد. در بازی امروز نیز مهدی قائدی روی تیزهوشی و سرعت بالایش، ضربه ریباند را گل زد چند موقعیت ساخت.

قائدی در همان ابتدای مسابقه با فراری تماشایی، تیر دروازه نفت مسجدسلیمان را هم به لرزه درآورد.

1
1

در ادامه چند مرتبه دیگر هم به عمق دفاع حریف زد و موقعیت ساخت.

2
2

در دقایق تلف شده، قائدی می‌توانست به بدشانسی‌های استراماچونی در وقت‌های اضافی این فصل پایان دهد. ولی بغل پای تماشایی او با فاصله کمی به بیرون رفت.

3
3

البته بعد از این مهدی قائدی یک بار دیگر هم شانس گل زدن داشت، اما با خودخواهی به تبریزی پاس نداد و بهترین موقعیت استقلال در بهترین زمان مسابقه را هدر داد.

4
4

نود

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-09-16 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد یوسفی
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۱۲
چرا خطای قائدی روی پای عسگری که رباط پاره کرد کمیته انظباطی نباید بررسی کند چون قائدی عمدا روی پای عسگری بازیکن نفت مسجد سلیمان رفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر