فهرست
نیمه نهایی سیاه/ اصفهان بازنده بزرگ جام
نیمه نهایی سیاه/ اصفهان بازنده بزرگ جام

نیمه نهایی سیاه/ اصفهان بازنده بزرگ جام

آی اسپورت – بعد از اینکه با قرعه‌کشی، میزبانی بازی ذوب‌آهن و تراکتورسازی در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی به اصفهانی‌ها رسید، همه چیز آماده یک فینال تمام اصفهانی برای جام حذفی این فصل بود. نفت با یک تیم نصفه و نیمه باید به مصاف سپاهان آماده می‌رفت و تراکتورسازی هم باید در فولادشهر مقابل ذوب‌آهن سرحال این روزها قرار می‌گرفت. اما همه اتفاقات در دو بازی دیروز و امروز به شکلی رقم خورد که هیچیک از نماینده‌های اصفهان موفق به حضور در فینال نشدند. البته هم ذوب‌آهن و هم سپاهان با پنالتی‌هایی که در دقایق پایانی نصیب‌شان شد می‌توانستند به فینال برسند اما پنالتی سپاهان از دست رفت و ذوب‌آهنی هم در حفظ گل بنسون ناکام ماندند تا اصفهان بازنده بزرگ جام حذفی این فصل لقب بگیرد.

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2016-12-31 17:59:00
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۴
براى تيم خوب ذوب اهن واقعاً متأسف شدم حقيقتاً به فينال رسيدن تراكتور با اين حجم و پتانسيل عظيم و در عين حال بعضاً رايگان از بهترين بازيكنان كشور خيلى شق القمر نبود رسيدن به بازى نهايى اما بى تجربگى و بچگى و خامى عجيب تبريزى كه نشون داد از حرفه اى بودن فقط اسمش رو داره كمر ذوب اهن رو در حاليكه سوار بازى بود شكست حتى ذوب اهن قبل از اخراج تبريزى به راحتى ميتونست به گل دوّم برسه و كار رو تموم كنه ضمن اينكه دوبار هم به تيردروازه زِد شك نكنيد اگه تبريزى باعث اخراج خودش نميشد روى ضدحملات ذوب به گل بعدى ميرسيد .
۳ ۲
یوسف
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
ترختورون داشی آغیردی ⁦;-)⁩
حامد تراختورچى
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۴
پماد داروخانه موجوده عزيزم با قيمت مناسب و اثر بخشي بالا
۱
سپاهانی
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
اشکال نداره...فدای سر کاپیتانمون...
مهدی
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
آقا فرهاد راست میگی برای تراکتور بردن تیمهایی مثل ذوب آهن چیزی نیست ولی برادر عزیز ذوب آهن تیم خیلی خوبی داره وهم درزمین خودش بازی میکرد ولی برای تراکتورتبریز یا اصفهان وشیرازیا تهران فرقی نداره چون طرفداران پرشورتراکتورهمه جای کشورهست.واین بردکارخدا بودکه خواست به آقای مظاهری بفهمونه که اولا نباید به یه بازیکن غریب توهین بکنی وهم اینکه هرچند جلوهستین نباید خالد شفیعی رو اونجورمسخره بکنی.همون توپ رو که بعدازمسخره کردن فرستادوسط زمین،همون توپ اومد ودردقیقه 89رفت توگلش.خدا اون بالاست برادر.یاشاسین آذربایجان ------یاشاسین تراکتور
۱
علیرضااکبرزاده
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۱۴
بیچاره ویسی که نفهمید کجا اومد وآینده واعتبارشو صرف کرد.سپاهان چندین سال تاوان آن قهرمانی را خواهد داد وحالا حالا ها تحقیر خواهد شد.
من درعجبم چرا اصفهانیها همچین بی عدالتیها وقهرمانیهای بخششی وناعادلانه رو قبول میکنن.
مگر سپاهان کم قهرمانی داره که تاج بیاد خودشیرینی کنه وبا آب حموم واسه خودش محبوبیت بگیره.
اصفهان باید به خودش بیاد وبه تاج اعتراض کنه وبگه که او اصفهان را مدیون کرده.
باز دیروز در اصفهان بازی نفت وتاج روخدا وتو کرد.
من تبریز هستم وتا بازی ذوب تموم بشه چند بار سکته کردم ولی آخرش حالم خوب بود یعنی بعد از ۲_۲: میدونی چرا؛ چون لذت بردم از بازی جوانمردانه دیگه مهم نبود کی میبره ،دیگه ذوب هم شده بود تیم من:
یه فکری به سپاهان بکنید
انسان کی به خود می آید ایمان می آورد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر