فهرست
دوباره پرسپولیس، دوباره جم، دوباره خورشیدی!
دوباره پرسپولیس، دوباره جم، دوباره خورشیدی!

دوباره پرسپولیس، دوباره جم، دوباره خورشیدی!

آی اسپورت - در اتفاقی جالب، برای دومین بار اشکان خورشیدی در دومین حضور پرسپولیس در جم و بازی مقابل پارس‌جنوبی داور این مسابقه خواهد بود. آذرماه سال 96 و در بازی رفت دو تیم اشکان خورشیدی بازی رفت پارس‌جنوبی و پرسپولیس را در جم قضاوت کرد که آن مسابقه حساس در نهایت با پیروزی دقیقه آخری قرمزها همراه شد.

در آن مسابقه و در اوایل نیمه دوم خورشیدی در تصمیمی عجیب که به زعم کارشناسان اشتباه بود، برای پارس پنالتی گرفت که البته فروزان این پنالتی را گل نکرد. او بعد از این تصمیم ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس را به دلیل اعتراض اخراج کرد و به بیرانوند هم کارت زرد داد.

حالا و بعد از 537 روز قرار است اشکان خورشیدی دوباره در جم برای پرسپولیس سوت بزند. البته در همان بازی بازیکنان پارس اعتقاد داشتند کمال کامیابی‌نیا در دقیقه 96 با خطا روی بازیکن این تیم پاس گل داده که در بررسی تصاویر مشخص شد خورشیدی در این صحنه دچار اشتباه نشده است.

خورشیدی در نیم‌فصل اول لیگ فعلی هیچ بازی‌ای را قضاوت نکرد اما بعد از قضاوت بازی پرسپولیس و پدیده در جام حذفی، از ابتدای سال جدید دو بازی برای پرسپولیس سوت زده که قضاوت‌هایش با یک برد و یک مساوی برای تیم برانکو همراه بوده است. این داور در تعطیلات نوروزی برای اولین بار قضاوت دربی بزرگ تهران را بر عهده گرفت که پرسپولیس در این بازی استقلال را شکست داد.

خورشیدی همچنین داور بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس بود. همان بازی‌ای که در اصفهان بدون گل به پایان رسید و شروع تساوی‌های چهارگانه‌ی پرسپولیس تا هفته اخیر بود. پرسپولیس در دو سه سال گذشته خاطرات زیادی از این داور دارد که آخرینش بازی پربرخورد اصفهان بوده است.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-05-15 16:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۴
آنتی قرمزترین داور ایران در کنار زرگر و کرمانشاهی!
۶
ضد تبانی
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۱۱
با انتخاب خورشیدی و پیشینه اش مهندسی لیگ تکمیل شد.
#هتریک_فساد
۷ ۱
.
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۷
# هتریک_ سوزش خخخخ
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر