فهرست
تیموریان: به تیم خودم برگشتم
تیموریان: به تیم خودم برگشتم

تیموریان: به تیم خودم برگشتم

آی اسپورت- دومین خرید استقلال در نیم فصل کسی نیست جز آندرانیک تیموریان. کاپیتان تیم ملی که برای سومین بار استقلالی شده، از انتخابش و اتفاقات روز فوتبال و ایران حرف می زند.

 

ماشین سازی

ماشین سازی اوایل خیلی خوب کار می کرد اما در ادامه فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. نفراتی که اضافه شده بودند کم تجربه بودند. ما هم زمان خطیبی و هم زمان کاظمی با بدشانسی هایی روبرو شدیم.  امیدوارم این تیم  حالا که پس از 20 سال به لیگ برتر صعود کرده جایگاه خودش را پیدا کند.

 

بازگشت به استقلال

وقتی با پیشنهاد باشگاه استقلال روبرو شدم بسیار خوشحال شدم که بازهم به تیم خودم برمی گردم. من آمده ام تا به استقلال کمک کنم. همیشه در این سالها، آندو تیموریان انگیزه داشته است. در این 15 سال که فوتبال بازی می کنم به لطف مردم و اصحاب رسانه شرایط خوبی داشته ام. حالا هم آمده ام تا دست به دست هم بدهیم و در نیم فصل دوم نتایج خوبی برای استقلال رقم بزنیم. البته نتیجه گرفتن در حرف نیست و باید عمل کرد. امیدوارم همه اعضای باشگاه از بازیکنان و کادر فنی و اعضای هیات مدیره کمک کنند تا استقلال راه خودش را پیدا کند.

 

تیم ملی

بازی در تیمی چون استقلال مساوی است با پخش زنده و بیشتر دیده شدن اما من اول از همه آمده ام تا به استقلال کمک کنم. اگر در استقلال خوب باشم اتوماتیک وار به تیم ملی هم خواهم رسید. من فقط به دو اردوی تیم ملی دعوت نشدم و علت آن هم این بود که کم بازی کرده بودم. خدا همیشه در روزهای حساس به من لطف داشته و به من نگاه کرده است. حالا هم تلاشم را می کنم تا هم به استقلال کمک کنم و هم به ملی برگردم. فکر می کنم در این 5 سال روند صعودی داشتم و فقط در دو، سه بازی تیم ملی حضور نداشته ام.

 

شرایط استقلال

اعتقاد ندارم که هواداران استقلال تعدادشان کم شده است. آنها همیشه کنار تیم شان هستند اما روی هم رفته فکر می کنم در کل لیگ برتر تعداد تماشاگران کمتر شده است. استقلال می توانست بهتر از این باشد اما مصدومیت ها و محرومیت ها و اتفاقات غیرقابل پیش بینی فوتبال باعث شد این تیم به حق خودش نرسد. استقلال و پرسپولیس دو قطب فوتبال ایران هستند و بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. من اسمی از تیمی نمی برم اما تیمهای دیگری هم در لیگ هستند که شرایط موفقیت را داشته اند اما نتیجه نگرفته اند. از هواداران استقلال می خواهم کمی صبور باشند و به عنوان یار دوازدهم پشت سر تیم و سرمربی آن بمانند.

 

اختلاف کی روش و برانکو

من با هر دو مربی کار کردم. هر دوی آنها مربیان بزرگی هستند و امیدوارم این موضوع حل شود تا تیم ملی از این سوءتفاهمات ضربه نخورد. امیدوارم این اختلافات به صورت مسالمت آمیز حل شود تا پرچم ایران در 2018 به اهتزاز درآید. کی روش صد درصد باید بماند و به فوتبال ما کمک کند.

 

سرور جپاروف

بازیکن بزرگی است که رزومه خوبی دارد و نیازی به تعریف من نیست. او مرد سال آسیا شده و در تیمهای بزرگی بازی کرده است. در استقلال همه باید با هم و در کنار هم تلاش کنیم. چه جوان ها و چه باتجربه ها. در زمین فوتبال اسم و رسم معنایی ندارد. ما در وهله اول آمده ایم تا کمک کنیم اما دو، سه هفته زمان می برد تا از همدیگر شناخت پیدا کرده و جا بیفتیم. امیدوارم همه بچه ها کمک کنند.

 

دربی

نه تنها در ایران بلکه در هیچ جای دنیا کسی نمی تواند دربی ها را پیش بینی  کند و یا قولی بدهد. من فقط می توانم بگویم در دربی آینده همه تلاشم را برای موفقیت استقلال انجام می دهم.

 

شماره پیراهن

شماره ای که من دوست داشتم یعنی 14 بر تن بازیکن دیگری است و در حال حاضر هنوز شماره پیراهن من مشخص نیست ولی احتمالا 12 خواهد بود.

 

آتش نشانان

به بازماندگان شهدای آتش نشان که در حادثه پلاسکو عزیزان شان را از دست دادند تسلیت می گویم. آنها کار بزرگی کردند و قهرمانانه برای نجات جان مردم به آتش زدند و جان خود را از دست دادند. آنها ثابت کردند که از روح بزرگی برخوردار هستند. همه ما این روزها ناراحت هستیم. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

 

کاپ

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-21 20:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
منتقد
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۴
سیاه باز
تيمور
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
اگه 50 ميليون پيشنهاد بيشتر بهش ميدادن رفته بود يه تيم ديگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر