فهرست
واکنش پیشکسوتان به جدایی طارمی؛ بی‌معرفت!
واکنش پیشکسوتان به جدایی طارمی؛ بی‌معرفت!

واکنش پیشکسوتان به جدایی طارمی؛ بی‌معرفت!

آی اسپورت – با مصاحبه برانکو ایوانکوویچ مشخص شد که مهدی طارمی به زودی از پرسپولیس جدا خواهد شد. او با پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه مخالفت کرده و به گفته خود قصد دارد لژیونر شود. خبر جدایی او آن هم به در شرایطی که پرسپولیس به دلیل اشتباه و تخلف طارمی از پنجره نقل و انتقالاتی آینده محروم است باعث واکنش منفی بخش زیادی از هواداران و پیشکسوتان این تیم شده است.

ضیا عربشاهی هافبک سال‎های دور پرسپولیس در این باره می‌گوید: «متأسفانه به خاطر مشکلی که خود این آقا به وجودآورده پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن بگیرد و این واقعا بی معرفتی است که در این شرایط قصد دارد تیم را تنها بگذارد و پرسپولیس را ترک کند. طارمی یادش بیاید که قبل از پرسپولیس که بوده و کجا بوده. او به هر جا رسیده به خاطر همین پرسپولیس بوده و اگر از نظر فنی هم چیزی به او اضافه شده به خاطر توصیه‌های برانکو بوده است.»

مجتبی محرمی دیگر پیشکسوت پرسپولیس هم نظر تندتری در این باره دارد: «خب طارمی برود فدای سر همه پرسپولیسی‌ها. مگر علیپور گل نمی‌زند که ما غصه طارمی را بخوریم؟ رفتن طارمی که غصه خوردن ندارد. متاسفانه همیشه یکسری تازه به دوران رسیده می‌آیند و در پرسپولیس بزرگ می‌شوند. بعد هم با وجود علیپور ما غمی نداریم.» او با این جملات مدیران پرسپولیس را به سنگ اندازی در راه جدایی طارمی تشویق می‎کند: «باشگاه نباید به همین راحتی کار رفتن طارمی را انجام بدهد. بالاخره باید «آی تی سی» طارمی از طرف باشگاه صادر شود. طارمی که بزرگتر از ناصر محمدخانی، علی دایی و فرشاد پیوس نیست، بزرگتر از طارمی آمدند و رفتند. بالاخره طارمی هر کاری بکند دودش به چشم خودش می‌رود.»

۱۲۶ ۳  
آی اسپورت
2017-12-31 18:02:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۸
اصلاً دوست ندارم طارمی تحت فشار هواداران و پیشکسوتان بمونه. دوست دارم طارمی آزادانه انتخاب کنه. ولی این راهی که انتخاب کرده قطعاً تکرار اشتباه است. بهترین راه این هست که طارمی قراردادش را دو ساله تمدید کنه و تمرکزش را روی آمادگی برای جام جهانی بگذاره. با بازیهای لیگ و بازی در لیگ قهرمانان آسیا زیر نظر برانکو میتونه به آمادگی بالایی برسه و فیکس تیم ملی در جام جهانی باشه. همونطور که در مقدماتی جام جهانی در حضور مهاجمان لژیونر، تنها مهره فیکس و بدون جانشین تیم ملی بود. طارمی با درخشش در جام جهانی میتونه به یک تیم خوب اروپایی بره. حتی اگه رقم ترانسفرش هم برای باشگاه کم باشه کسی مخالفتی نخواهد کرد و همه از لژیونر شدن طارمی استقبال خواهند کرد. دیگه حوصله طارمی را نداریم و هر تصمیمی بگیره باهاش کاری نداریم ولی این تصمیمی که گرفته قطعاً به ضررشه. گرچه پشت این قضیه بازم کیروش هست چون دو ماه پیش به کیروش گفته حتماً لژیونر میشه
پیمان
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
من یادم نرفته پدرش گفت مگه پرسپولیس واسه مهدی چکار کرده این که باباشه بچش معلومه چی میشه
یونس
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
الان باشگاه درس عبرت بگیره قرارداد امثال علیپور رو 4 ساله تمدید کنه که بعدن شاخ نشن بعدشم باید از این اتقال یک پولی گیر پرسی بیاد که اگه نیاد خیلی نامردیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر