فهرست
آمار دلگرم‌کننده؛ برانکو به مهاجری نباخته!
آمار دلگرم‌کننده؛ برانکو به مهاجری نباخته!

آمار دلگرم‌کننده؛ برانکو به مهاجری نباخته!

آی اسپورت - تیم‌های ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر باید در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف هم بروند. این دیدار در حالی به انجام می‌رسد که مهاجری برای هفتمین بار به عنوان سرمربی به مصاف پرسپولیس می‌رود. سرمربی بااخلاق تیم تبریزی که سه فصل هدایت تیم پدیده مشهد را به عهده داشت 6 بار رو در روی سرخپوشان تهرانی و برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت و هیچ وقت موفق نشد پرسپولیس را از پیش رو بردارد.

مهاجری که در لیگهای 15، 16 و 17 سرمربی پدیده بود ابتدا در لیگ پانزدهم و در هفته اول به ورزشگاه آزادی آمد و مقابل سرخپوشان به تساوی 2-2 رسید. آخرین گل هادی نوروزی برای پرسپولیس در آن بازی به ثمر رسید. دیدار برگشت هم با گل زیبای رامین رضاییان در دقیقه 94 دو بر دو مساوی شد.

در فصل دوم همه چیز به سود تیم تهرانی بود. پرسپولیس با گل دقیقه 92 وحید امیری در مشهد 2-1 از سد پدیده گذشت و بازی برگشت هم در آزادی 4-0 به اتمام رسید و سرخپوشان جشن قهرمانی گرفتند. سرانجام در لیگ هفدهم شاهد دو تقابل دیگر بین برانکو و مهاجری بودیم. اولی در ورزشگاه آزادی و در هفته دوازدهم 0-0 شد اما در بازی برگشت پرسپولیس با گل وحید امیری و روی اشتباه سعید جلالی‌راد، دروازه بان پدیده به پیروزی رسید. حالا باید دید هفتمین تقابل این دو تیم با چه نتیجه ای به اتمام می رسد. 50 درصد رویارویی های قبلی مساوی شده و 50 درصد دیگر با برد پروفسور همراه بوده است.

ایلنا

۴    
آی اسپورت
2018-11-28 15:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر