فهرست
ادعای مارکار؛ لیگ برتری‌ها در تیم ملی بهتر شدند
ادعای مارکار؛ لیگ برتری‌ها در تیم ملی بهتر شدند
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ادعای مارکار؛ لیگ برتری‌ها در تیم ملی بهتر شدند

آی اسپورت – بعد از جام جهانی، منتقدان کارلوس کی‌روش مدعی شدند که برخلاف نظر او، این بازیکنان حاضر در لیگ برتر بودند که در روسیه بهتر از لژیونرها ظاهر شدند. حالا مارکار آقاجانیان دستیار کی روش در گفتگو با تسنیم پاسخی به این ادعاها داده است که آن را می‌خوانید:

  • بعضی افراد این تبعیض در عملکرد را مطرح کردند اما جا دارد توضیح دهم که کادر فنی، پزشکی و کل گروه تیم ملی چطور تلاش کردند تا بازیکن مصدومی مثل مجید حسینی دو ماه به صورت اختصاصی در تیم ملی تمرین کند و به مسابقات برسد. این را هم خود بازیکن و هم باشگاه استقلال می‌توانند شهادت دهند که چطور این بازیکن به درمان، ریکاوری و فیزیوتراپی در تیم ملی پرداخت و به تدریج خودش را به وضعیت ایده ال رساند تا بتواند در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی کند.
  • امید ابراهیمی هم بازیکنی بود که در آخرین بازی استقلال در فصل بازی نکرد و با مصدومیت به تیم ملی آمد و کادر تیم ملی تلاش بسیار زیادی انجام داد تا این بازیکن به شرایط بازی برسد. او حتی در بازی برابر ترکیه هم در وضعیت ۵۰ درصد بود اما با کارهایی که از سوی کادر تیم ملی انجام گرفت توانست به سطح بازی در جام جهانی برسد. وحید امیری هم هفته‌ای دو تا سه روز به پک می‌آمد تا مشکل کتفش برطرف شود و همیشه زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی بود تا آماده جام جهانی شود. پِژمان منتظری، روزبه چشمی و خیلی دیگر از بازیکنان در تیم ملی از این خدمات که البته وظیفه کادر فنی بود، بهره بردند.
  • تمام حرف آقای کی‌روش در این مدت این بود که بازیکنان را با تجهیز مجموعه پک به آخرین حد آمادگی جسمانی و ذهنی برسانیم. به طور مثال قبل از جام جهانی برخی بر روی علیرضا بیرانوند حساب باز نمی‌کردند اما دیدید که در جام جهانی چه اتفاقی افتاد. بیرانوند همان بیرانوند بود اما با کارهای اصولی‌تری که از لحاظ ذهنی و تمرینی روی او انجام گرفت به شرایط بسیار بهتری رسید. بقیه بازیکنان نیز چنین شرایطی داشتند. رامین رضاییان، مهدی طارمی، مرتضی پورعلی گنجی و در مجموع همه بازیکنان با تمرینات سخت به بالاترین سطح رسیدند و کادر فنی و در راس آن آقای کی‌روش تمام وقت برای بازیکنان زحمت کشیدند و مطمئنا هیچ کس نمی‌تواند بین این گروه مشکلی ایجاد کند.
۶ ۶  
آی اسپورت
2018-07-11 17:00:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
آقای مارکار آقاجانیان ؛ گیرم که ادعا شما صحیح باشد . آیا این نتیجه همکاری مربیان لیگ از جمله برانکو با طرح سرمربی تیم ملی مبنی بر ریکاوری در پک (به قیمت از دست رفتن فرصت تمرینات تاکتیکی برای باشگاهها) نیست؟ پس چرا سرمربی تیم ملی باز هم رفتاری طلبکارانه و قلدر مآبانه دارد؟
در ضمن کاش اندازه جواد نکونام شخصیت داشتید .
۳
ali
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۴
اگه جرات داشت غیر این حرف بزنه که 8 سال تو تیم ملی دوووم نمیاورد .
۲
بي غيرتي ديگه
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
دلال موزامبيكي از ترسش لال شد الان به برده هاش ميگه مصاحبه كنن، مرتيكه بي غيرت حيف اسم ايراني كه روي تو بذارن، تو اگه غيرت داشتي وقتي همه ايرانيارو از تيم ملي ريختن بيرون واينميستادي دستمال بگيري دستت دنبال اون موزامبيكي بدويي، اون دلال اگه آماده كردن بازيكن بلد بود بعد از ٨ سال تيمي تحويل نميداد كه توي سه تا بازي تعداد ضربات در چارچوبشون به ٥ نرسيد، از نظر ضربه چارچوب، تعداد پاس، مالكيت توپ، موقعيت خطرناك و ... تيم ٣٢ جام جهاني شديم اونوقت اين اسكول از پك ميگه، چند هفته ديگه دلال سينه خيز فرار ميكنه به سمت موزامبيك اونوقت ميخوام ببينم يه تيم دسته سه به تو ميدن كه بري چمنشونو آب بدي يا نه
۲
Mn
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
حالا که لیگ برتری ها در تیم ملی بهتر شدن توضیح بدن چرا لژیونرها در تیم ملی افتضاح شدن ؟؟؟ مدافعان کی روش یکی از یکی بدترن فقط چاپلوسی بلدن
۵
حمید
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۴
"بعضی افراد این تبعیض در عملکرد را مطرح کردند ..."

مثل مرد بگو کی اول این حرفو زد .

میشه یکی به من توضیح بده چرا بیشتر حامیان کیروش بدون توسل به دروغ نمی تونن بحثی رو پیش ببرند.
۳
در جواب "بی غيرتی ديگه"
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱

بی غيرت اون وطن فروش های رنگ پرستی هستن که به عشق يه کروات دلال از خداشون بود تيم ملی تو جام جهانی له بشه.
حالا لنگی خوبی باش و برو واسه شکست ايران در جام ملتها دعا کن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر