فهرست
مظفری: تیم داوری نتیجه بازی را زیر و رو کرد!
مظفری: تیم داوری نتیجه بازی را زیر و رو کرد!

مظفری: تیم داوری نتیجه بازی را زیر و رو کرد!

آی اسپورت - شوت غیرقابل محال ارسلان مطهری گل تساوی استقلال را مقابل الاهی رقم زده بود که پس از چند ثانیه توجهان به کمک داور اول جلب شد که پرچمش را به نشانه آفساید بالا برده بود تا گلی که کارشناسان داوری فوتبال ایران به صورت متفق القول آن را صحیح می دانند، مردود اعلام شده باشد و استقلال سه امتیاز حساس را به رقیبش الاهلی عربستان واگذار کرد. با نوید مظفری در مورد قضاوت داور کره ای هم صحبت شدیم که توضیحات او را در ادامه می خوانید:

-  این بازی چهار صحنه داوری مهم داشت که داور مسابقه در هر چهار صحنه اشتباه کرد.

-  در دقیقه 8 بازیکن استقلال به تنهایی به سمت محوطه جریمه الاهلی در حال حرکت بود که داور باید اعلام پنالتی می کرد.

-  صحنه بعدی پنالتی برای الاهلی بود. مهاجم الاهلی قبل از رسیدن به دروازه بان در حال شیرجه زدن است که داور نباید پنالتی می گرفت.

-  صحنه بعدی اشتباه در گرفتن پنالتی برای استقلال بود که بدون اینکه خطایی انجام شود، داور برای استقلال پنالتی گرفت.

-   و در آخر دیگر ستاره کاری داور قبول نکردن گل کاملا واضح مطهری بود. اینکه جلوی دید دروازه بان را گرفته باشد، به این معنی است که کاملا جلوی دید دروازه بان باشد که در صحنه گل مطهری، بازیکن استقلال، 2،3 متر با دروازه بان فاصله داشت. این داوری واقعا یکی از ضعیف ترین داوری هایی بود که دیدم.

از نوید مظفری در مورد اشتباهات عجیب این داور و دلایل آن پرسیدیم که او اینگونه پاسخ داد:« نمی توانیم چیز دیگری بگوییم و اسم تبانی را روی قضاوت او بگذاریم. زیر سوال بردن خیلی راحت است. این داور توانایی اش همینقدر بود و در واقع توانایی اش در حد بازی های نوجوانان ما بود. من می گویم اشتباهات خیلی واضح بود و نباید در لیگ قهرمانان آسیا رخ بدهد و تیم داوری نتیجه بازی رو زیر و رو کردند.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2020-02-17 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر