فهرست
یورولیگ؛ پیروزی دلچسب آرسنال، باخت لازیو
یورولیگ؛ پیروزی دلچسب آرسنال، باخت لازیو

یورولیگ؛ پیروزی دلچسب آرسنال، باخت لازیو

آی اسپورت - رقابت های لیگ اروپا در این فصل به طور رسمی با انجام بازی های دور گروهی آغاز شد. پنج شنبه شب از ساعت 21 و 30 دقیقه، 12 مسابقه از گروه های 1 تا 6 برگزار شد که در مهمترین مسابقات، آیندهوون، آرسنال و سویا مقابل رقبای خود پیروز شدند.

در گروه نخست، دودلانژ در یک بازی پرگل و به لطف درخشش در 20 دقیقه پایانی توانست 4-3 آپوئل را شکست دهد. سویا هم با سه گل هرناندز، مونیر و تورس توانست قره باغ را مغلوب سازد.

در گروه دوم، کپنهاگن 1-0 لوگانو را شکست داد و دیناموکیف در 84 به گل پیروزی بخش مقابل مالمو رسید تا 1-0 پیروز شود.

در گروه سوم، بازل با نتیجه پرگل 5-0 کراسنودار را شکست داد و ختافه با گل آنخل رودریگس 1-0 ترابوزان را مغلوب ساخت. در این بازی مجید حسینی در ترکیب اصلی ترابوزان حضور داشت.

آیندهوون در بازی مهم گروه چهارم توانست 3-2 اسپورتینگ را از پیش رو بردارد، مالون در دقیقه 19 گل اول را زد، کواتس به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 2-0 به نفع تیم هلندی شود. برونو فرناندز از روی نقطه پنالتی گل زد تا بازی 2-1 شود، اما تیمو بامگاته بازی را 3-1 کرد و در نهایت اسپورتینگ توسط مندز فقط یکی از گل های خورده را جبران کرد. در دیگر بازی این گروه لاسک 1-0 روزنبرگ را شکست داد.

در گروه پنجم کلوژ دست به کار بزرگی زد و لاتزیو مدعی را 2-1 شکست داد. لاتزیو اگرچه با گل باستوس پیش افتاد ولی نتوانست برتری خود را حفظ کند. تلاش رن و سلتیک هم به تساوی 1-1 منجر شد.

در گروه ششم، استاندارد لیژ 2-0 ویتوریا گیمارش را شکست داد و در مهمترین بازی این گروه، آرسنال در آلمان به برتری 3-0 مقابل فرانکفورت رسید. ویلاک در دقیقه 38 گل اول آرسنال را زد. فرانکفورت از دقیقه 79 ده نفره شد و این کار را برای آرسنال راحت کرد تا ساکا و اوبامیانگ دو گل دیگر برای تیم امری بزنند.

     
آی اسپورت
2019-09-19 23:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر