فهرست
داوری عجیب خورشیدی؛ ۵۰خطا و ۱۱کارت!
داوری عجیب خورشیدی؛ ۵۰خطا و ۱۱کارت!

داوری عجیب خورشیدی؛ ۵۰خطا و ۱۱کارت!

آی اسپورت – اشکان خورشیدی و همکارانش در تیم داوری بازی پرسپولیس – نفت آبادان روز عجیبی را پشت سر گذاشتند و خورشیدی در این بازی سوت بر دهان کل بازی را قضاوت کرد و یک لحظه ابزار دستش را از لبانش پایین نمی‌آورد. او به شکلی باور نکردنی هر برخورد کوچکی را خطا اعلام می‌کرد به شکلی که برانکو ایوانکوویچ را هم به شدت شاکی و عصبانی کرد. خورشیدی که در نیمه دوم روی اعصاب بازیکنان رژه می‌رفت آنقدر خطاهای مکرر از آنها گرفت که پرسپولیسی‌ها در هر صحنه به او معترض می‌شدند و به خاطر همین اعتراض‌ها دو کارت زرد گرفتند. به نظر می‌رسد اگر تعداد خطاهای این بازی ثبت و با بقیه بازی‌های جام حذفی مقایسه شود این مسابقه پرسوت‌ترین مسابقه تاریخ این رقابت‌ها خواهد بود چرا که خورشیدی بیش از 50 بار به نشانه خطا سوت زد. او همچنین یازده بار از کارت زردش استفاده کرد که سهم پرسپولیس 5 و سهم نفت 6 کارت زرد بود.

۹ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-20 11:32:00
نظر دهید

۱۰ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۹
قصاوتهاش همیشه به ضرر استقلال بوده. دیروزم داشت یه پنالتی الکی میگرفت دید دیگه خیلی ضایعس تصمیمشو عوض کرد. یه بازی رو درنیاورد براشون ببین چه طلبکارن.
مجتبی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
من هر چی خبر درباره پرسپولیس میخونم،شما زیر اون خبر کامنت میذاری،این قدر که اخبار پرسپولیس برات مهمه،خبرهای اسدقلال برات مهم نیست انگار،برو تیم رده دهمی تون رو جمع کنید بابا،علی پور به تنهایی به اندازه کل تیم تون گل زده
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
همه کامنتهای خریبین رو دنبال میکنیا. خوبه برات. ابو بریز جایی که میسوزه
مجتبی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
من اب رو میریزم اونجا ک داره میسوزه دیگه،خنک شدی اونجات حالا،اما فکر کنم داغ بود بیشتر سوخت
۱
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۴
وقتی داور رو میترسونن از جو باید هم همینطوری سوت بزنه
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۴
وقتی داور رو میترسونن از جو باید هم همینطوری سوت بزنه
a
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
به هیچ عنوان داوری روی نتیجه ی بازی تاثیرگذار نبود ،تیم باخت و باید باختو قبول کرد ، فدای سرشون مهم اینه که ما میدونیم بازیکن ها تمام تلاششونو کردن. بیخودی هم جو ندید، هم شما هم سید جلال.
این مسخره بازی ها رو تموم کنید و الکی سوژه دست استقلالی ها ندید.
ali
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۳
اینقدر از اول بازی مخصوصا بازیکنای پرسپولیس بد بهش اعتراض میکردن بابت حتی سوت های معمولی وسط زمین که عصبیش کردن، نسبت به اعتراضا کم کارت داد، میتونست راحت یکی دوتا رو اخراج کنه.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
آآآررره باید چند تا از ما لنگیون شیطان پرست کافر داعشی رو اعدام کرد...
دین فروشی شما مشمئز کننده است
Mn
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
این آقا تمام ، بله تماااام شروع مجدد های روی دروازه نفت رو از قصد خطا گرفت... اصلا نگید سهوا بوده ک مارو نمیتونید خر فرض کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر