فهرست
تیام و جپاروف پیشکش، پاتوسی را نگه دار!
تیام و جپاروف پیشکش، پاتوسی را نگه دار!

تیام و جپاروف پیشکش، پاتوسی را نگه دار!

آی اسپورت - اعلام جدایی آیاندا پاتوسی از استقلال توسط این بازیکن و البته مدیربرنامه‌هایش شوک بزرگی به هواداران استقلال وارد کرده است. آنها حالا نگران تکرار اتفاقاتی هستند که در دو فصل گذشته رخ داده و باعث شده تا این تیم نیم‌فصل اول لیگ‌های هفدهم و هجدهم را از دست بدهد تا جایی که حتی قهرمانی در نیم‌فصل دوم هم کمکی به قهرمان شدن این تیم در پایان فصل نکند.

از شب گذشته که ناگهان پاتوسی جدایی خود را از استقلال علنی کرد، حملات هواداران استقلال به مدیران این باشگاه آغاز شده و لحظه به لحظه هم شدت می‌گیرد. آنها در صفحات و کانال‌های هواداری مختلف، از مدیران باشگاه به دلیل وعده‌های دروغ برای نگه داشتن پاتوسی انتقاد می‌کنند و خواهان کنار رفتن آنها شده‌اند. همچنین مصاحبه‌های پرتعداد فتحی و خطیر در این باره هم در این صفحات بازنشر شده و آنها خواهان ارائه توضیحات قانع کننده مدیران شده‌اند. این‌ها فقط تعداد کمی از مصاحبه‌های خطیر و فتحی است که در صفحات هواداری بازنشر شده است:

فتحی بعد از پیروزی بر الهلال: دوستان و هواداران نگران تمدید قراردادها نباشند. بازیکنانی که مورد نظر کادرفنی هستند به ویژه پاتوسی و ایسما مشکل تمدید قرارداد ندارند و با تلاش همکاران این مشکلات برطرف می شود.

فتحی بعد از پیروزی بر سپاهان: قرارداد آیاندا پاتوسی و اسماعیل گونکالس تا ۱.۵سال اعتبار دارد و تا پایان فصل دیگر او بازیکن استقلال است و هیچ منعی وجود ندارد.

خطیر (یک ماه پیش): ما باید پول رضایت نامه پاتوسی را تامین کنیم که این کار را کرده ایم و مشکلی برای ماندن ایشان وجود ندارد.

در زیر آخرین پست ایسنتاگرامی خطیر که مربوط به خداحافظی خسرو حیدری است، حتی یک کامنت درباره خسرو دیده نمی‌شود همه کامنت‌ها جدایی پاتوسی از استقلال است. حتی برخی هواداران استقلال از خطیر و فتحی خواسته‌اند که استعفا بدهند و بروند! این وضعیت در پست‌های قبلی خطیر هم دیده می‌شود و او به شدت از سوی هواداران تحت فشار است.

امیرحسین فتحی هم همین وضعیت را دارد. هواداران استقلال ادعاهای قبلی او را منتشر کرده‌اند تا دروغ بودن آنها را نشان بدهند. فتحی در روزهای اول حضورش در استقلال مدعی شد که اگر زودتر می‌آمد می‌توانست مانع جدایی تیام، جپاروف و امید ابراهیمی شود اما حالا در نگه داشتن پاتوسی ناتوان نشان داده است! هواداران هم با طعنه به فتحی اعلام کرده‌اند که به جای ادعای نگه داشتن تیام و جپاروف و ابراهیمی، اگر می‌تواند، فقط پاتوسی را حفظ کند!

استقلال در روزهای گذشته اللهیار صیادمنش را هم به فنرباغچه فروخته و با منشا و ایسما هم قطع همکاری کرده است. با این اوصاف به نظر می‌رسد شرایط مدیران استقلال با جدایی پاتوسی به شدت متزلزل شده است. آنها هنوز رسما سرمربی جدید تیم را معرفی نکرده‌اند، در نگه داشتن مهره‌های کلیدی تیم ناتوان بوده‌اند و همه چیز برای تکرار اتفاقات دو فصل اخیر در استقلال آماده است و همین نگرانی و نارضایتی هواداران از وضعیت تیم، ممکن است خیلی زود باعث تغییرات مدیریتی در باشگاه شود.

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2019-06-05 16:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
تا مدتها کیسه کشا ضجه میزدن و تیام و جباروف میکردن درحالیکه هردوی این بازیکنان خودشون تمایلی نداشتن تو ایران زندگی کنن و فاش شد با چمدون پرپول رفتن ترکیه حالا داستان جدید دارن پاتوسی! این بازیکن برای موندن و جلب رضایت باشگاهش باید 1 میلیون و 300 هزاردلار خرج کنن. درسته تا حالا بی حساب کتاب خرج تون کردن ولی دیگه پررویی رو بذارید کنار. پول برانکو رو پرسپولیس نداره بده و داره میره این همه پول رو بدن کیسه پاتوسی رو نگه داره که سانتر کنه!!!! پول بریزن تو حلق کیسه ها از اونور به عالم و ادم گیر بدن و همه رو مقصر بدونن
۷
...
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۹
به والله پررویی، بی حیایی و طلبکاری هم یه حدی داره. نامدار چرا از حفظ منشا، ایسما، بویان، نیومایر و گرو چیزی نمینویسی؟ اهااان اون بنجل ها باید بی سروصدا پول شون رو بگیرن و برن و همه تون هم تو یه سکوت مرگبار به سر ببرید.
۶
امو
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
چه لجنی وزارت رو برداشته و دست نشانده های حکومت چه ها که نمیکنند

هرسال دقیقا همون بلای همیشه رو سر تاج میاره
مربی اخراجی واسمون آورده و صیاد و پاتوسی و ایسما رو رد کرد حالا میره دوجین جدید میاره خودشو تبرئه کنه

آنکس که اسب داشت غبارش فرو نشست
گرد سم خران شما نیز بگذرد
۹
....
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۶
یا باید پاتوسی رو نگه دارن یا سرمربی 2 میلیون یورویی بیارن کیسه جان.
۶
###
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۰
مبلغ پیشنهادی کیسه به استراچونی: 3 میلیون یورو
نتیجه: نامداری، لال مونی بگیر
۷
###
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۰
مبلغ پیشنهادی کیسه به استراچونی: 3 میلیون یورو
نتیجه: نامداری، لال مونی بگیر
۵
تاج اسیا
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۵
یه بار یه لنگی زیر خبر سرورش عرعر نکرد افتاد مرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر