فهرست
پرسپولیس به تیمی باخت که کم می‌دود!
پرسپولیس به تیمی باخت که کم می‌دود!

پرسپولیس به تیمی باخت که کم می‌دود!

آی اسپورت - روزنامه معتبر Elinformador مکزیک با اشاره به قهرمانی کاشیما در آسیا این تیم را اولین حریف چیواس گوادالاخارای مکزیک در جام باشگاه‌های جهان معرفی کرد. به گزارش روزنامه مکزیکی، گوادالاخارا در لیگ آپرتورای ۲۰۱۸ مکزیک در رده دوازدهم قرار دارد. میانگین امتیاز‌های کسب‌شده توسط این تیم یک امتیاز در هر بازی و تعداد گل‌های زده شده توسط این تیم هم ۱/۰۶ بوده است. گوادالاخارا با تفاضل گل ۱۱- و بازده ۳۳ درصدی در لیگ آپرتورای مکزیک بازی می‌کند. روزنامه اینفورمادور مشخصه کاشیماآنتلرز را این‌گونه عنوان کرد: «این تیم ژاپنی کم می‌دود ولی سریع است. آمار رسمی جی‌لیگ نشان می‌دهد کاشیما از نظر مسافت کم می‌دود. آن‌ها از نظر کل مسافت دویدن با ۱۰۸/۶۸۵ کیلومتر در هر بازی از انتهای جدول، دومین تیم لیگ ژاپن هستند ولی سرعت بازیکنان کاشیما این ضعف آن‌ها را جبران می‌کند. کاشیما در لیگ ژاپن از نظر سرعت، ششمین تیم جی‌لیگ است و بازیکنان این تیم در هر بازی به‌طور متوسط ۱۶۱ استارت انفجاری می‌زنند».

اینفورمادور بهترین بازیکن کاشیما را یوما سوزوکی ستاره شماره ۹ این تیم معرفی می‌کند. بازیکن ۲۲ ساله ژاپنی با ۱/۸۲ متر قد که در ۳۲ بازی این فصل کاشیما در جی‌لیگ ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۹ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده است. سوزوکی جایزه بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا را در تهران دریافت کرد. دومین گلزن کاشیما به نوشته اینفورمادور دوی شومای ۲۶ ساله است که در فصل جاری لیگ ژاپن برای کاشیما ۶ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده است.

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-11-12 20:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۲۶
پرسپولیس برای فینال کم آورد. بخش حمله تیم بخاطر نبود هافبک ها و وینگرها فلج شده بود و بشار رسن تنها بود. اگر اخراج احمقانه نعمتی در بازی رفت و مصدومیت عالیشاه نبود مطمئن باشید قضه فرق می کرد. حالا اضافه کنید مصدومیت انصاری در بازی. یعنی اتفاقات هم به نفع پرسپولیس رقم نخورد. شما با آمدن ربیع خواه و علوان زاده انتظار تغییر نتیجه را دارید!!؟ قطعاً نه. سرمربی کاشیما گفت هر لحظه امکان داشت ببازیم و اگه نعمتی و عالیشاه بودند بخصوص نعمتی، مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان میشد. ولی تا همین جا هم عالی و بی نظیر بودیم.
۲
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۲۸
واقعا کاشیما به اندازه الدحیل و السد قوی نبود حیف که پرسپولیس بازیکن نداشت واقعا اگه عالیشاه و نعمتی بودن تو این بازی خیلی به درد میخوردن
۳
بی انصاف ها
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۶
دوستان پرسپولیسی واقعا انصاف رو فراموش کردید یه کمی شادی و کری های کودکانه این جماعت رو تحمل نمیکنید به خدا که حق دارن چرا خرده میگیرید بعد از این سه سال که ما دو قهرمانی متوالی لیگ و دو سوپر جام متوالی و شکستن انواع و اقسام رکورد ها دو سال متوالی به نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان و به دست اوردیم و اونها تو این مدت حتی به ۳امتیازی ما هم نرسیدن و از لیگ قهرمانان دو فصل متوالی رکورد ضعیفترین حذف براشون موند و فقط سوت بلبلی های داچعلی و شفر صحنه های ماندگارشونه وقتی ما پس از نایب قهرمانی اسیا صد هزار نفر ایستاده تیم رو تشویق میکنن و انها موقع حذف از یک هشتم جلو عربها به بازیکناشون توهین میکنن این حجم از حقارت بی سابقه بوده چند ماه خواب و خوراک و زندگیشون به خاطر صعود های پرسپولیس مختل شد اینو دیدم که دارم میگم بعد از لیگ قهرمانان هم که برگردیم به لیگ اونها با دست خالی از اسیا باید به رتبه شون نگاه کنن که با دو بازی بیشتر هنوز ۲امتیاز زیر ما هستن هنوز هم بعد چند سال نتونستن ما رو بگیرن بعد این همه حقارت کمی شادی حقیرانه رو به خاطر نایب قهرمانی ما رو هم نمیتونید ببینید ؟؟واقعا بی انصافید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر