فهرست
نقل قول‌های روز: استقلال خوب بازی نکرد
نقل قول‌های روز: استقلال خوب بازی نکرد

نقل قول‌های روز: استقلال خوب بازی نکرد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته. 

در بازی دیروز به جای اینکه بگوییم استقلال خوب بازی کرد باید بگوییم خوب گل زد یک بخش از این گل‌ها را مدیون اشتباهات سپاهان بودیم البته نباید ارزش‌های استقلال را نادیده بگیریم. در نیمه دوم یک بازی بی‌روح را مشاهده کردیم در شرایطی که استقلال راحت می‌توانست به روند خوب خود ادامه دهند یازده نفر بازیکن استقلال در پشت توپ و در حال دفاع بود.

تحلیل عجیب هادی طباطبایی درباره بازی استقلال و سپاهان

همان زمان که بحث حضور تیم‌های عربستانی در ایران مطرح شد من اعلام کردم تا زمانی که مناسبات سیاسی دو کشور ایران و عربستان بهتر نشود اتفاقی رخ نمی‌دهد که این مسئله بهبود پیدا نکرد و حتی شاهد بودیم که گستاخی مقامات عربستانی توسعه هم پیدا کرده است. آن زمان هم گفتم باید حضور تیم‌های عربستانی در ایران گارانتی شود. شاید کسانی که در آن جلسه حضور داشته‌اند بهتر بتوانند در این مورد صحبت کنند. شاید آن خبری که اعلام شده به نوعی تفسیر خبر بوده زیرا روز گذشته دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا این خبر را رد کرد و گفت که تیم‌های ایرانی باید در کشور سوم میزبان حریفان عربستانی باشند.

اعتراض مدیرعامل ذوب آهن به ادعای مسئولان فدراسیون درباره اجبار تیم های عربستانی به حضور در ایران

واقعاً در تیم مشکل مهاجم وجود دارد. شما می‌بینید، در هر بازی چند موقعیت به دست می‌آید؟ در برخی اوقات هم بازی گره می‌خورد و بازیکنان باید با عملکردشان به اصطلاح بازی را در بیاورند. باید به نظر سرمربی و کادر فنی احترام گذاشت.

پاسخ مهدی پاشازاده به سئوالی درباره خط خوردن شهباززاده از فهرست استقلال برای بازی با سپاهان

الریان یک نام بزرگ است و هیچ هراسی از گروه مرگ و رقابت با هر تیمی [ازجمله استقلال و الهلال] ندارد. ما به دنبال صعود از مرحله گروهی هستیم.

واکنش مدیر باشگاه الریان به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا

۳    
آی اسپورت
2017-12-07 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر