فهرست
پیولی: حق‌مان نبود به یوونتوس ببازیم
پیولی: حق‌مان نبود به یوونتوس ببازیم

پیولی: حق‌مان نبود به یوونتوس ببازیم

آی اسپورت - میلان در حالی شب گذشته (یکشنبه) در هفته دوازدهم سری A ایتالیا در خانه یوونتوس تن به شکست یک بر صفر داد که این احتمالاً بهترین عملکرد روسونری در رقابت‌های فصل جاری بود. شاگران پیولی در این دیدار موقعیت‌های خوبی توسط کریشتف پیونتک، هاکان چالهان‌اوغلو و لوکاس پاکتا نصیب‌شان شد که وویچخ شزنی، دروازه‌بان لهستانی بانوی پیر ضربات  آنها را مهار کرد.

استفانو پیولی پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: «ما بازی حداقل پایاپایی را با یوونتوس ارائه کردیم، اگر عملکرد بهتری نداشته باشیم اما وقتی موقعیت‌های خود را تبدیل به گل نکیند، تاوانش را خواهید داد. به هر حال ما تلاش می‌کنیم و در حال پیشرفت هستیم. میلان شایسته جایگاهی (چهاردم جدول) که در آن قرار دارد نیست و باید همیشه تمرکزمان را روی بازی‌ها داشته باشیم.»

او گفت: «متأسفانه همان صحبت‌هایی که بعد از بازی با لاتزیو زدم را باید تکرار کنم، اینکه ما موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق می‌کنیم و فکر نمی‌کنم تیمی وجود داشته باشد که در خانه یوونتوس 15 شوت به سمت دروازه آنها زده باشد اما نیاز به گل کردن موقعیت‌های‌مان داریم. ما در حالی گل خوردیم که باید به هم فشرده‌تر دافاع می‌کردیم و یارگیری را رها نمی‌کردیم. با این وجود روی عملکرد خوب‌مان در این دیدار تأکید دارم، اما نیاز به کسب نتایج هم داریم.»

سرمربی میلان در پایان گفت: «باید جایگاه فعلی‌مان را در جدول بهبود ببخشیم. اکنون زمانش رسیده که تکانی به خودمان بدهیم و سخت تلاش کنیم. من هر روز پیشرفت‌هایی در تیم می‌بینم و این را در بازی‌های اخیر تیمم دیدم که سطح پایین‌تر از لاتزیو و یوونتوس نبودیم. باید درک کنیم که در این سطح از فوتبال هر توپ می‌تواند تأثیرگذار باشد. ما در بازی‌های اخیر نتوانسته‌ایم امتیازهای لازم را کسب کنیم، اما عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌ایم.»

     
آی اسپورت
2019-11-11 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر