فهرست
گل طارمی، شکست الغرافه
گل طارمی، شکست الغرافه

گل طارمی، شکست الغرافه

آی‌اسپورت- ستاره ایرانی الغرافه در نخستین بازی فصل گل‌زنی کرد ولی تیم او برابر القطر شکست خورد. در یکی از دو مسابقه آغازین فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ ستارگان قطر تیم الغرافه با بهره‌مندی از مهدی طارمی در خط حمله از ساعت ۱۹:۰۵ امشب در استادیوم السد میزبان القطر، تیم دهم جدول فصل قبل بود.

یاران طارمی نمایش دور از انتظاری برابر تیم نه چندان قدرتمند القطر در این دیدار داشتند و با گل‌هایی که علی عوض و حسین علی در دقایق ۵۲ و ۷۱ به ثمر رسانده بودند، تا دقایق پایانی با دو گل از حریف خود عقب افتادند.

مهدی طارمی که فصل قبل نمایش فوق‌العاده‌ای با زدن ۵ گل در هفت بازی برای الغرافه در لیگ ستارگان داشت، امشب هم در نخستین مسابقه فصل تیمش خوش درخشید و ارسال دقیقی که وسلی اسنایدر از جناح چپ زمین انجام داده بود را بالاتر از دو مدافع القطر با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا تیمش یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۸۷ جبران کند.

در شرایطی که یاران طارمی به دنبال زدن گل تساوی بودند، القطر روی یک ضد حمله سریع سومین گل را در دقیقه ۹۰ توسط حسین علی به ثمر رساند تا در این مسابقه خارج از خانه به پیروزی ۳ بر یک مقابل الغرافه دست پیدا کند.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-04 21:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر