فهرست
پرش‌های احمدزاده: 100درصد گل!
پرش‌های احمدزاده: 100درصد گل!

پرش‌های احمدزاده: 100درصد گل!

آی‌اسپورت- فرشاد احمدزاده برابر پدیده هم در حالی که فرصت تک به تک را با شوت پای چپ از دست داده بود، روی ریباند همان شوت با ضربه سر، گل چهارم پرسپولیس را زد تا رکورد 100 درصد گل‌هایش با ضربه سر را همچنان ادامه دهد. از لیگ پانزدهم تا به امروز دو فصل گذشته و در این مدت، شماره 10 محبوب برانکو موفق به زدن 5 گل برای پرسپولیس شده است. نکته عجیب و باورنکردنی اینکه فرشاد با وجود قد و قامت کوتاهی که دارد اما هر 5 گل را با ضربه سر برای پرسپولیس به ثمر رسانده است. آمار 100 درصد گل روی ضربات سر نشان می‌دهد تبحر فرشاد برای گلزنی با ضربه سر حتی از تخصص فوتبال این بازیکن با پا هم بیشتر است. احمدزاده در نیم فصل اول هم برابر استقلال خوزستان با ضربه سر موفق به گلزنی شده بود. فرشاد فصل قبل هم با ضربه سر به سیاه‌جامگان، صبا و گسترش گل زده بود.

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-04-21 20:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
red army
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۴۱
من وقتی که احمدزاده توی دو سه بازی غایب بود گفتم احتمالش خیلی بالاست که تیم توی خط هافبک شلخته تر (اما همچنان عالی و شاهکار در یک کلام!) کار کنه. دوستان می گفتند که اینطور نیست. طوری که خودم هم قبول کردم که شاید اغراق کرده باشم از تکنیکش! اما خب حقیقت امر اینه که احمدزاده بعد از ورودش پرسپولیس به بهترین شکل ممکن سه گل زد. توی گل دوم اون دریبل سر پا و بعد قیچی نصفه کاره که علیپور گلش کرد. توی گل سوم توپ رو قشنگ حفظ و خط جلویی رو تغذیه کرد. گل چهارم رو هم که خودش زد!

چیزی که شخصاً ناراحتم می کنه اینه که برای بازی با الهلال و سروش رو نداریم. مطمئناً برای دفاع جلوی الهلالی که قوی ترین خط حمله لیگ عربستان داره و بهترین تیمشون رو داره تخت فشار قرار می گیره!
اما میشه به خط هافبک امیدوار بود. جای سروش یقیناً پر نمیشه کاملاً؛ اما یکی به اسم وحید امیری! باغیرت، متعصب، با اخلاق و همه چی!
الهلال رو له می کنیم!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر