فهرست
رکوردداران بیشترین دستمزد هفتگی لیگ برتر
رکوردداران بیشترین دستمزد هفتگی لیگ برتر

رکوردداران بیشترین دستمزد هفتگی لیگ برتر

آی اسپورت - بالاخره پیر امریک اوبامیانگ قراردادش را با آرسنالی‌ها تمدید کرد تا خیال هواداران را از این بابت راحت کند. مهاجم گابنی با دریافت حقوق هفتگی ۳۵۰ هزار پوند به‌علاوه آپشن‌های مختلف در حال حاضر گرانقیمت‌ترین بازیکن از نظر دستمزد است. جایگاهی که هر لحظه امکان دارد توسط یکی از بازیکنان زیر دستخوش تغییر شود.

 

مسوت اوزیل

قبل از اینکه اوبامیانگ ۳۱ ساله قرارداد ۳ ساله جدیدش را امضا کند رکورد دریافت بیشترین دستمزد متعلق به اوزیل بود. مسوت در شرایطی ۳۵۰ هزار پوند دستمزد می‌گیرد که پیش از این اوبامیانگ ۲۰۰ هزار پوند می‌گرفت. این امکان وجود دارد که اوزیل از آرسنال جدا شود چون هزینه‌هایش زیاد است و کارایی موردنظر باشگاه را ندارد.

 

داوید دخئا

دروازه‌بان منچستریونایتد جزو بازیکنانی است که زمزمه جدایی‌‌اش به خاطر حضور دین هندرسن مطرح بود. او اما چندی پیش با قراردادی جدید در تیم ماندنی شد. داوید هم مثل اوزیل ۳۵۰ هزار پوند در هفته پول می‌گیرد تا زندگی سراسر لاکچری در منچستر داشته باشد.

 

کوین دبروینه

در تابستان وقتی صحبت از حضور مسی در سیتی شد خود به خود شایعه جدایی دبروینه و یا حتی معاوضه‌‌اش به بارسلونا مطرح شد. بازیکن سال لیگ برتر انگلیس که استاد پاس گل است برای اینکه زندگی راحتی در منطقه چشایر داشته باشد هفته‌ای ۳۲۰ هزار پوند از باشگاه دستمزد می‌گیرد.

 

کای هاورتس

گرانترین خرید باشگاه چلسی است و یک ماه نمی‌شود که از لورکوزن به لندن آمده است. کای هاورتس جوان با ۲۱ سال سن در بین بازیکنانی است که پول خوبی دریافت می‌کند. حقوق هفتگی این بازیکن ۳۱۰ هزار پوند می‌باشد که با توجه به سن و سالش رقم قابل‌توجهی به حساب می‌‌آید.

 

رحیم استرلینگ

بیخود نبود که لیورپول را رها کرد و به منچسترسیتی آمد. پولی که او در سیتی می‌گیرد چندین برابر دستمزدش در لیورپول بود. رحیم استرلینگ ملی‌پوش انگلیسی برای درخشش در سیتی هفته‌ای ۳۰۰ هزار پوند دستمزد می‌گیرد تا مخارج بالای زندگی لاکچری‌‌اش را تأمین کند.

 

پل‌ پوگبا

عجیب است اما واقعی. وقتی به منچستریونایتد برگشت گرانقیمت‌ترین بازیکن دنیا شد. امروز اما این هافبک فرانسوی هفته‌ای ۲۹۰ هزار پوند بیشتر پول نمی‌گیرد. پوگبا در یونایتد دوران پر فراز و نشیبی داشت و هرگز مثل زمان حضورش در یوونتوس ندرخشید.

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-17 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر