فهرست
مشکل خبرنگاران با استقلالی‌ها؛ دیوار فاصله
مشکل خبرنگاران با استقلالی‌ها؛ دیوار فاصله

مشکل خبرنگاران با استقلالی‌ها؛ دیوار فاصله

آی اسپورت – خبرنگاران یکسری از بازیکنان را دوست دارند که این مسئله به مرام و معرفت و منش این افراد برمی‌گردد. فرقی هم نمی‌کند طرف پرسپولیسی باشد یا استقلالی. مثلاً بهروز رهبری‌فرد و مهدی هاشمی‌نسب آن موقع که در اوج بودند همیشه با خبرنگاران مصاحبه می‌کردند و حتی یک بار هم مصاحبه‌های خود را تکذیب نکردند. یادم هست یک بار این دو نفر با هم به خبرورزشی آمدند و به نگارنده گفتند هر چه دوست داری علیه ما بنویس! اصلاً بنویس ما آدم‌های به‌دردنخوری هستیم و معلوم نیست چرا علی‌آقا پروین به این‌ها بازی می‌دهد! این حرف مهدی و بهروز دوستانه و از سر صداقت بود و مسلماً امثال خداداد عزیزی، رضا شاهرودی، علیرضا اکبرپور، برومند، استیلی، غلامپور، عنایتی، حنیف عمران‌زاده، هاشم بیک‌زاده و... هم در این دسته می‌گنجند.

 در میان نسل فعلی، اما خیلی‌ها معرفت نسل هاشمی‌نسب و بهروز رهبری‌فرد را ندارند و در نتیجه خبرنگاران هم با آن‌ها ارتباط خوبی ندارند. البته این مشکل را ما در پرسپولیس کمتر از استقلال داریم. به طور مثال امثال بیرانوند، شجاع، محمد انصاری، شایان مصلح، سیامک نعمتی، کمال، منشا و... راحت با خبرنگاران صحبت می‌کنند و نگاه از بالا به پایین هم به هیچ خبرنگاری ندارند. این در حالی است که پرسپولیس دو سال است قهرمان ایران شده و به فینال آسیا هم رسیده، اما بازیکنان این تیم، مردمی‌تر از اکثر بازیکنان استقلال هستند. متأسفانه در استقلال و از دوره مدیریت افشارزاده تا امروز یک دیوار بلند بین رسانه‌ها و باشگاه کشیده شده که هیچ‌کس هم این دیوار را خراب نکرده و هرکس آمده ۴ تا آجر هم روی آن گذاشته است. در نتیجه استقلال که مثل پرسپولیس تیمی بزرگ، محبوب و دوست‌داشتنی است، روز به روز از مردم دور و دورتر می‌شود.

 

خبر ورزشی 

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-11-28 11:13:00
نظر دهید

۴ نظر
آرش6
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰
بهترین کار رو کردند متاسفانه مدیران پرسپولیس این کار رو نکردند

باید هم کیروش ورزشی هم برنامه ظالم کیروشی پور رو تحریم کنند

این دو برنامه جز حاشیه سازی کاری واسه پرسپولیس نکردند
مریم
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
از اونجایی که خبرناهارای لنگیه برانکارد یه درصدی هدفی جز به حاشیه بردن استقلال ندارن پس بهترین کار همینه که بازیکنان باهاشون مصاحبه نکنن تا تیم تو آرامش بمونه و حاشیه ازش دور باشه
۴
###
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
خب جماعت دکتر مهندس میان رو ماشین هاشون خط میندازن خخخخ
کنت دراکولا
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
این استقلالیها همه گنده دماغ هستن از مدیر و مربی بگیر تا بازیکن و طرفدارهاش از قدیم میگن میمون هر چه زشت تر بازیش بیشتر.حالا به همیشه زیرمونن اما نگاه از بالا دارن طرفدارهاش هم اینجورین نادون و پر ادعا ،احمق و از خود راضی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر