فهرست
شاکی جدید استقلال: آرش برهانی
شاکی جدید استقلال: آرش برهانی

شاکی جدید استقلال: آرش برهانی

آی اسپورت – اینروزها همه از استقلال شکایت می کنند. آخرین نمونه این ماجرا آرش برهانی است تا او بعد از آندو و کاوه رضایی و نفراتی نظیر کیانوش رحمتی و عباس محمدرضایی و مجید غلامی و هاشم بیگ زاده، تازه ترین استقلالی باشد که می خواهد مطالباتش از استقلال را از طریق AFC زنده کند. به نوشته ایران ورزشی، جمع طلب برهانی از استقلال حدود یک میلیارد و 490 میلیون تومان است. رقمی سنگین که استقلال تا امروز آن را پرداخت نکرده و باعث شده تا صدای برهانی بالاخره شنیده شود. البته نه در رسانه‌ها که در ای اف سی. آرش از استقلال شکایت کرده. باز هم بی سر و صدا و بدون اینکه به مدیری طعنه بزند یا آرامش این تیم را بر هم بریزد.

 

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-08-20 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ناصر
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
باز هم میگم امیدوارم تمام طلبکاران استقلال و پرسپولیس به مراجع بین المللی شکایت کنند، تا یکبار برای همیشه قضیه این بدهی های مالی بسته بشه ... به محض اینکه فشار از بالا بیاد همه برای رفع مشکل اقدام میکنند ولی وقتی قضیه در داخل پیگیری بشه فقط رفع و رحوع و ماستمالی میشه ... بعنوان یک استقلالی امیدوارم این شکایت ها در بلندمدت به نفع استقلال بشه و از شر این بدهی های لعنتی خلاص بشه
۳ ۱
666666
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
میدونم بی معنیه ولی باید بگم.تا به حال به نتیجه رسیده‌اید که چرا استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی‌شوند؟یا بهتره بگوییم چرا نمیگذارند خصوصی شوند؟!
تصور کنید کسی یا کسانی باشند که با وجود بدهی های چند صد میلیاردی و البته عدم وجود درآمد هایی که عرف باشگاه‌های دنیاست مثل فروش پیراهن و لوازم باشگاه‌ و حق پخش که دو اساس و پایه و ساده ترین راه درامدزایی یک باشگاه است،حاضر شوند تیم را خریداری کنند,حال تصور کنید که باشگاه در طی دو سه فصل مالکیت این فرد یا افراد در لیگ داخلی و آسیایی موفق شوند،طبیعتا معروف و بسیار محبوب میشوند،حال فرض کنید این فرد محبوب بخواهد کار اقتصادی دیگری کند قطعا با این سابقه خوب به سود بسیاری میرسد و خیلی ها به او اعتماد میکنند
یا یک تصور جالب تر! این فرد اگر کاندید ریاست جمهوری شود چه؟اگر رای هواداران میلیونی یکی از این دو تیم را داشته باشد چه؟؟هستند کسانی که مایل باشند صندلی مهمترین مقام اجرایی کشور را بعد از ۲ سال به یک تازه وارد سیاست بدهند؟به یک باشگاه دار محبوب؟
قضاوت با شما باشد که چرا هیچوقت این دو باشگاه خصوصی نمی شوند! ما فقط جنبه ورزشی را بررسی کردیم شما بررسی کنید که چرا کلا هیچ خصوصی سازی در کشور به سرانجام درست ختم‌نمی شود!
۳
erfan60
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
خيلي استقلال بازيكناي باتعصبي داشته والانم داره.تاچندسال آينده شاهدشكايت بازيكناي باتعصبتون مثل روزبه پوگبا.شجاعيان .ابراهيمي ،رحمتي و......خواهيم بود
۲
قاسم
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
تو همین فصل جاری توفیقی مغز فندقی چنان ولخرجی کرده بعدا صداش درمیاد...صبر داشته باشید
۲
ممد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
دقیقا شما از کجا فهمیدی شکایت کرده ؟ \r\nارش برهانی\"هیچ شکایتی از باشگاه استقلال به AFC و کمیته انضباطی نداشتم. نگاه من به استقلال همیشه احساسی است زیرا عاشق این تیم هستم اما این عشق هیچگاه به من توجهی ندارد\"
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر