فهرست
ضدحال برای پرسپولیس: بند جدایی بی‌فایده شجاع
ضدحال برای پرسپولیس: بند جدایی بی‌فایده شجاع

ضدحال برای پرسپولیس: بند جدایی بی‌فایده شجاع

آی اسپورت – علاقه برانکو به شجاع خلیل‌زاده و تمایل شجاع برای رفتن به پرسپولیس، از ابتدای فصل یکی از سوژه‌های اصلی نقل و انتقالات بود. خلیل‌زاده اول فصل، بخاطر باقی مانده قراردادش با سپاهان که تا هفته‌های ابتدایی نیم فصل دوم طول می‌کشید، مجبور شد تا آخر فصل قراردادش را تمدید کند اما با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، دوباره بحث حضور او در پرسپولیس مطرح شده است.

پرسپولیسی‌ها ابتدا تلاش کردند سپاهان را برای فروش خلیل‌زاده متقاعد کنند و پس از ناکامی در این موضوع، سراغ بندی در قرارداد او رفتند. بندی که به خلیل‌زاده اجازه می‌داد با پرداخت مبلغی درنیم فصل از سپاهان جدا شود. بند جدید قرارداد خلیل‌زاده، به تیم‌های خارجی مربوط می‌شود و در صورت علاقه شجاع برای حضور در باشگاه‌های داخلی، باز هم به اجازه سپاهان نیاز هست.

با این شرایط، احتمالا پرسپولیسی‌ها در روزهای آینده پرونده خرید خلیل‌زاده را می‌بندند و سراغ گزینه‌های باقی مانده مثل کوروشی و پورقاز و پراهیچ می‌روند. بازیکنانی که حداقل این فصل، روزهای بهتری را هم نسبت به شجاع پشت سر گذاشته‌اند.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-12-31 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
ایشون وقتی نیم فصل سال پیش قراردادش رو یک و نیم فصل تمدید کرد باید فکر اینجاش رو میکرد مدیران پرسپولیس اگر عقل داشتند تا حالا با پورقاز قرارداد بسته بودند بازیکنی که هم فصل بهتری رو گذرونده هم مشکل رضیتنامه نداره فقط مشکلش اینه که اهل هیاهو و جوسازی نیست
کیان
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
پسر شجاع افت کرده و بدرد نیمکت هم نمیخوره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر