فهرست
افشین برای فسخ به باشگاه رفت/ یک از 3
افشین برای فسخ به باشگاه رفت/ یک از 3

افشین برای فسخ به باشگاه رفت/ یک از 3

آی اسپورت- برخلاف تمام گمانه زنی ها، امین حاج محمدی اولین خروجی استقلال در نیم فصل نیست بلکه این عنوان می رسد به آرش افشین.

مهاجمی که منصوریان وعده داده بود در استقلال احیا شود، بسیار کم برای آبی ها به زمین رفت و البته در همان دقایق کوتاه مثل بازی با سپاهان و برابر صبا در جام حذفی، بد هم کار نکرد. افشین دیروز بعد از پایان تمرین به صورت خصوصی با منصوریان صحبت کرد و متوجه شد جایی در استقلال ندارد.

سیاست منصوریان در نیم فصل، خرید بازیکن و فروش بازیکن به نسبت یک به یک است و با اضافه شدن احتمالی رحیم زهیوی دیگر جایی برای آرش افشین نیست.

افشین دقایقی قبل راهی باشگاه استقلال شد تا بر سر بندهای فسخ قرارداد و مبلغ تسویه با افتخاری و منصوریان صحبت کند و رضایتنامه اش را بگیرد. احتمال حضور او در سایپا بیشتر از صنعت نفت و فولاد است.

بعد از او هم احتمالا نوبت به امین حاج محمدی و سپس فرشید باقری می رسد. جز این 3 نفر، بعید است استقلال خروجی دیگری در نیم فصل داشته باشد.

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-01-01 19:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سامان
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
کار هر کاو ه نیست خرمن کوفتن ...
آری هان با همه فرصت طلبی و ولنگاریش نشون داد که یه مربی خوب میتونه از معدنچی همیشه مقصر و ماهانی بدرد نخور بازیکن بسازه، چوب بلال پیشکش ...
موراتا
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
حیف از این پسر با استعداد کاش میشد بره زیر دست یه مربی کاربلد تا احیا بشه
۱
موراتا
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
حیف از این پسر با استعداد کاش میشد بره زیر دست یه مربی کاربلد تا احیا بشه
۱
میلاد ۶&۴
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۲۹
منصوریان قبلا پیام صادقیانم میخواست احیا کنه،تازه میخواست از برزای یه مهدوی کیا بسازه خخخخخخ.خداییشم تا الان شاگردای خوبی پرورش داده ههههههههههههه
۳
راستین
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۳
فیروز کریمی قبلا یه بازیکن داشت فقط اول بازی کاپیتان بود چون می گفت شیر یا خطش خوبه بعد تو بازی یه نفر دیگه کاپیتان بود. حالا حکایت منصوریانه فقط باید تو نقل و انتقالات مربی باشه شلوغ بازی در بیاره و شو اجرا کنه بعد تو فصل باید یه مربی واقعی بالا سر تیم باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر