فهرست
برانکو در کنفرانس؛ بهتر از قبل هستیم
برانکو در کنفرانس؛ بهتر از قبل هستیم

برانکو در کنفرانس؛ بهتر از قبل هستیم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش بر تراکتورسازی از بازگشت هواداران به استادیوم تشکر کرد.

انتظار بازی سختی را داشتم

همانطور که دیروز گفتم انتظار داشتیم که بازی سختی داشته باشیم. اولین تبریک را هم به بازیکنانم می‌گویم بابت بازی مطمئن و پیروزی‌ای که بدست آوردند. بردی که نتایج خوب ما را ادامه داد. برد مقابل تراکتورسازی همیشه سخت است چون این تیم رقیب بزرگی است. تراکتورسازی یک تیم متفاوت از نیم فصل اول است و به همین خاطر به بازیکنانم تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. از هواداران هم متشکرم که یار دوازدهم ما هستند.

بهتر از سال گذشته هستیم

من نگفته بودم شادابی نداریم. احتمالا رسانه ها نوشته اند. من همیشه تکرار می کنم که نتایج ما نسبت به سال گذشته بهتر است و موثرتر از سال گذشته هستیم. تفاوت امتیازی بیشتری از پارسال داریم و نمی‌دانم چرا مدام می‌خواهند جوری رفتار کنند که ما وضعیتمان خوب نیست. طبیعی است که می‌خواهیم هر روز بهتر شویم. وضعیت‌مان سخت‌تر از تیم‌های دیگر بوده است. تیم‌های دیگر ۱۵روز استراحت داشتند ولی ما بازی‌های عقب افتاده داشتیم و به جز حذف شدن از جام حذفی نتایج خیلی درخشانی کسب کرده‌ایم. می‌شد بهتر بود و برای همین تمرین می‌کنیم تا بهتر شویم. خوشحال می‌شوم بازیکنان پیشرفت خود را نشان دهند. ما با رقیب بزرگ و سنتی یعنی تراکتورسازی بازی کردیم. آنها چند سال است که در آسیا هستند و چند ملی پوش هم دارند. برای همین از تیمم راضی هستم.

متفاوت و متنوع بازی کردیم
در مورد بازی ما، ما سعی می کنیم متفاوت و متنوع بازی کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. ما از همه تاکتیک ها استفاده می کنیم. اینها عواملی است که حریف نمی تواند تشخیص دهد ما چه واکنشی داریم. این فلسفه تیم ماست.

۱۰۸ ۵  
آی اسپورت
2017-12-29 17:38:00
نظر دهید

۵ نظر
محسن قنبرزاده
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
دمت گرم آقای با شخصیت.
مهدی
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
تا کی بردهای شانسی بزار برسی به سرورت اس اس ببین چطوری تا ته میخوریش.
۲ ۳
Mahdi
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
مثه بازی رفت ک متوقفمون کردین؟
استق لول
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۸
باشه منتظرتون هستیم.
اگر تو تا کمرش خوردی، چند میدی؟
عمر عبدالرحمن بزن شیشتقلال
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
اس تق لوله رو پاره می کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر