فهرست
پایان اشتباهی‌ترین مدیر تاریخ پرسپولیس؟
پایان اشتباهی‌ترین مدیر تاریخ پرسپولیس؟

پایان اشتباهی‌ترین مدیر تاریخ پرسپولیس؟

آی اسپورت - روز گذشته (پنج‌شنبه) بود که فیلمی از مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی پخش شد. در این فیلم رسول‌پناه که مشغول صبحت با چند هوادار پرسپولیس است، به شکلی عجیب و با ادبیاتی زننده در مورد شجاع خلیل‌زاده و کادرفنی پرسپولیس اظهارنظر می‌کند. حتی در قسمتی از فیلم به شکلی زننده به خاطر اینکه علیه خلیل‌زاده صحبت کرده باشد در مورد مازندرانی‌ها از لفظ بدی استفاده می‌کند.

بعد از انتشار این فیلم هجمه زیادی علیه رسول‌پناه در فضای مجازی شکل گرفت و حتی برخی کارمندان باشگاه هم علیه سرپرست باشگاه پرسپولیس موضع گرفتند. حتی کار به جایی رسید که کمپینی برای اخراج رسول‌پناه راه افتاد. البته رسول‌پناه که پیش از این هم رفتار‌های عجیب و دور از شانی از خود نشان داده بود، مجبور شد اواخر شب گذشته پیام عذرخواهی را منتشر کند اما حتی این پیام هم نمی‌تواند از زشتی کار او کم کند.

در این شرایط می‌طلبد وزارت ورزش و جوانان، حراست وزارت ورزش، کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال و نهاد‌های مربوطه دیگر به این ماجرا ورود کنند و ضمن بازخواست و تنبیه رسول‌پناه به خاطر استفاده از این الفاظ زشت، او را از سمت مدیریت باشگاه پرسپولیس عزل کنند.

اصلا قابل قبول نیست که مدیر باشگاه پرسپولیس که اتفاقا جزو خانواده پزشکان هم هست، با ادبیات چاله‌میدانی و دور از شان خود و جایگاهش صحبت کند، حتی اگر این صحبت خصوصی باشد. با این حال، به نظر می‌رسد عمر مدیریت رسول‌پناه در پرسپولیس به سر آمده و انتشار این فیلم سراسر توهین آمیز، آغازی باشد بر پایان اشتباهی‌ترین مدیر تاریخ پرسپولیس.

 

مهر 

۹ ۳  
آی اسپورت
2020-10-23 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۱۴:۱۶
بیشرفهایی که باعث این جنجالها در باشگاه شدن روزی باید تقاص پس بدن،بالاخره دوران یادگاران و خاکستری پوشان هم تمام میشه و چیزی که باقی میمونه ابهت و افتخار تنها باشگاه مردمی ایرانه... تو این چند سال هر ترفند کثیفی برای زدن این تیم انجام دادن ولی بار کجشون به منزل نخواهد رسید
فرهاد
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۵۱
ازه مدیر بدی بود چون به بازیکنان باج نداد چون 20 میلیارد به شچاع نداد چون درصد رسانه ها را نداد. خاک بر سر رسانه هایی کنند که اویزان بازیکنی مانن شجاع بودند که بماند حاضر بودند بهش کولی هم بدهند تا بماند بازیکن بی اخلاق و اشغالی مثل شجاع که فوتبال ایران را به لجن کشیده بود
۱
اقلیت تاس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۵۸
مثل اینکه داغی که شجاع رو دلت گذاشته بود خیلی سنگینه...نگران نباش، تو و تیمت کماکان داغدار باقی خواهی موند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر