فهرست
شکایت تاج از فریادشیران/ رفیق مایلی‌کهن در دادگاه
شکایت تاج از فریادشیران/ رفیق مایلی‌کهن در دادگاه

شکایت تاج از فریادشیران/ رفیق مایلی‌کهن در دادگاه

آی اسپورت – نادر فریادشیران مربی سابق تیم‌های ملی با شکایت مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به زودی راهی دادسرای فرهنگ و رسانه خواهد شد. او اعلام کرده که فقط به خاطر یک مصاحبه از او شکایت شده است. فریادشیران در مصاحبه با تسنیم از شکایت تاج انتقاد کرده و گفته: «به خاطر یک مصاحبه از من شکایت شده است. من می‌خواهم بگویم آقای تاج! اگر منِ فوتبالی از شما انتقاد نکنم، کوچه بازاری‌ها، کاسب‌ها یا پزشک می‌خواهد انتقاد کند؟ در تمام رده‌ها مربی بودم و چند پست دیگر داشتم. ما را از دادگاه و شکایت می‌ترسانند، اما مطمئن باشید انتقاد ما شدیدتر می‌شود و به زندان هم می‌رویم. من با افتخار به زندان می‌روم و به هیچ‌کس هم التماس نمی‌کنم.» البته حرف‌های فریادشیران علیه تاج و مسئولان فدراسیون زیاد شبیه به انتقاد نیست و در آن اتهامات و ادعاهایی مطرح شده که بار حقوقی دارد و اگر ثابت نشود قطعا محکوم خواهد شد. فریادشیران به واسطه دوستی نزدیک با مایلی‌کهن به شدت شبیه اوست و انتقادهایش هم شبیه انتقادات مایلی‌کهن تند است و گاهی رنگ و بوی اتهام می‌گیرد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-08-19 16:58:00
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
انتقاد که شکایت نداره. معلوم نیست چه غلطی کردین که شکایت کرده. دوتا تون هم مثل همین، حرف مفت میزنید بعدش که شکایت میشه به غلط کردن میافتید. این شکایت کردن ها باید باب بشه تا هر کی هر حرفی رو نزنه. درسته از تاج خوشم نمیاد اما به شدت از این کارش خوشم اومد.
۸
بهزاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
تنها کسانی که تو دنیا به زندان افتخار میکنند مایلی کنلگ و رفقاش هستن. لات های چاله میدون اندازه اینا تو دادگاه نبودن. کی بشه یکی دکمه mute اینارو بزنه خفه شن. از عن تا اتم اینا نظر میدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر