فهرست
لوپتگی: عملکرد عالی زیدان برای گذشته است
لوپتگی: عملکرد عالی زیدان برای گذشته است

لوپتگی: عملکرد عالی زیدان برای گذشته است

آی‌اسپورت- جولن لوپتگی، سرمربی رئال مادرید به تمجید از عمل‌کرد زین‌الدین زیدان در این تیم پرداخت. فردا شب جولن لوپتگی در سوپرجام اروپا و برابر اتلتیکومادرید برای اولین بار در یک دیدار رسمی رئال مادرید را هدایت خواهد کرد و امیدوار است بتواند روزهای درخشان زیزو در فصول اخیر را استمرار بخشد.

دیدار برابر اتلتیکو

پیش‌فصل خوبی را سپری کردیم و حالا این اولین بازی رسمی ماست. باید آماده این بازی باشیم و در هر موقعیتی که حریف به دنبال محدود کردن ماست بهبود یابیم. ما سعی خواهیم کرد تمام عناوین را با رئال مادرید فتح کنیم. اتلتیکو مادرید تیمی باکیفیت و با یک روش تعریف شده و بازیکنان بین‌المللی زیادی است. ما انتظار داریم این تیم در بالاترین سطح رقابت کند و این چیزی است که فینال‌های اروپایی نیاز دارند.

زیدان و میراثی بزرگ

زیدان عمل‌کردی فوق‌العاده داشت و با رئال مادرید موفق بود اما این بخشی از گذشته است. ما می‌خواهیم تاریخچه این باشگاه را ادامه دهیم، بدون نگاه به گذشته.

 شرایط گرت بیل

از حضور گرت بیل در مادرید بسیار خوشحالیم. او بسیار با انگیزه است و به خوبی تمرین کرده اما نکته مهم این است که ما یک تیم پر از بازیکنان بزرگ مانند گرت بیل هستیم. ما متقاعد شده‌ایم که تجربه و روحیه‌ای بالا برای رقم زدن یک فصل فوق‌العاده داریم.

کیلور ناواس یا کورتوا

در این رابطه تصمیم مشخص است اما قرار نیست ترکیب را لو دهم.

شرایط بنزما

کریم بنزما بازیکنی باکیفیت از همه ابعاد است و دارای نگرش مناسبی است. بنزما در تمرینات آماده بود و در بین اولین بازیکنانی بود که به تمرینات آمد.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-08-14 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر