فهرست
صبحانه با آی اسپورت: شهباززاده به نفت نزدیک شد
صبحانه با آی اسپورت: شهباززاده به نفت نزدیک شد

صبحانه با آی اسپورت: شهباززاده به نفت نزدیک شد

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره سرمربی سپاهان شروع کنیم. ویسی در مورد گفتگوی اخیرش توضیحاتی ارائه کرد.
در متنی که توسط مدیر رسانه ای تیم سپاهان ارسال شده، آمده است:
سرمربی سپاهان در کنفرانس خبری بعد از بازی با ماشین سازی اعلام کرد عنوان نموده بود از کانون هواداران درخواست پول و باج از وی کردند، لذا بعضی از آدمهای فرصت طلب از مصاحبه وی سوء استفاده کرده و همه را زیر سوال بردند.اعضای هیت مدیره کانون هواداران سپاهان از آدمهای بزرگ،شریف اصفهان و سپاهان می باشند و از نظر اخلاقی، کاملا مورد تایید بوده،لذا منظور ویسی یک فرد خاص بوده که حراست باشگاه؛ همچنین حراست کارخانه در جریان کامل درخواست فرد مورد نظر می باشند.

تمدید قرارداد هاشمی مقدم

امیر هاشمی‌مقدم که تابستان سال 2016 با باشگاه NEC نایمخن هلند قراردادی امضا کرد و هدایت تیم دوم این باشگاه را بر عهده گرفت، برای یک سال دیگر قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.کلیمنس هرمانز، مدیرفنی باشگاه NEC با بیان اینکه از عملکرد هاشمی‌مقدم رضایت کامل داریم، در این خصوص گفت: تمرینات امیر سطح و کیفیت بسیار بالایی دارد، بازیکنان خیلی برای او احترام قائل هستند و وقت بسیار زیادی روی کارش و باشگاه گذاشته است. موقعی که امیر تیم را در اختیار گرفت، تغییرات زیادی در تیم به وجود آمده و تیم خیلی جوان شده بود. هاشمی‌مقدم وقت زیادی صرف تیم کرد تا تیم جوانی بسازد.

توافق احتمالی نفت با شهباززاده

سجاد شهباززاده که پس از فسخ قرارداد خود با تیم آلانیا اسپور ترکیه با تراکتورسازی برای انعقاد قرارداد شش ماهه به توافق رسیده بود و به دلیل محرومیت تراکتورسازان این قرارداد را فسخ کرد، مدنظر علی دایی قرار گرفته و احتمال دارد تا چند روز آینده با تیم نفت تهران به توافق نهایی برسد.

تساوی جباری در شب بازگشت جباری

جدال تیم‌های ام‌صلال و الاهلی در چارچوب هفته بیستم لیگ ستارگان قطر با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت. الاهلی با این تساوی خارج‌ از خانه 24 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر باقی‌ماند.اتفاق مهم این بازی حضور دوباره مجتبی جباری، بازیکن ایرانی پس از پایان دوره مصدومیت 2 ماهه در ترکیب اصلی تیم الاهلی بود. پژمان منتظری، ملی‌پوش ایرانی نیز همانند دیدارهای پیشین الاهلی حضور 90 دقیقه‌ای در ترکیب اصلی تیمش داشت.

 

     
آی اسپورت
2017-02-11 07:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر